Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan ember, akinek...

Létezik olyan ember, akinek nem szabadna terápiára járni, mert teljesen összeomlik attól, hogy találkozik önmagával?

Figyelt kérdés
És ettől az önismerettől nem lesz jobban?

ápr. 9. 07:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pl én. A pszichológus szerint nekem csak árt a terápia. Mégis muszáj vagyok menni,mert ami bennem van,muszáj kibeszélnem. És utána sokkal rosszabbul vagyok. De ha nem megyek,akkor meg attól kerülök a padlóra. Ördögi kör..
ápr. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az önismeret nehéz pálya. Nem való mindenkinek.
ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kedves második, ki tudnád ezt fejteni mélyebben?
ápr. 9. 10:00
 4/14 A kérdező kommentje:
De ugyanígy rád is kíváncsi lennék jobban kedves első
ápr. 9. 10:00
 5/14 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Részleteket nem írok. Az a lényeg, hogy olyan dolgokról kell beszélnem, amik velem történtek,amik akkor is felemésztenek,ha magamban tartom, és akkor is,ha beszélek róluk.
ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Nekem sem lehet traumafeldolgozást csinálni, mert összeomlanék. Ezt a pszichológus mondta. Csak olyan terápiára járok, ahol a mindennapi dolgaimat beszéljük át, ahhoz kapok segítséget.
ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves hatos, azt mondta a pszichológus, hogy a traumafeldolgozás miatti összeomlás után össze lehetne-e egy az összeomlás előttinél jobb állapotba rakni téged?
ápr. 9. 12:54
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem, azt mondta, hogy rosszabb állapotba kerülnék, nem tudom feldolgozni a traumáimat. Ezért meggyógyulni sem fogok.
ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De mi alapján jutottatok arra a következtetésre, hogy nem tudnád a traumáidat feldolgozni?
ápr. 9. 13:52
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Mert megpróbáltuk és pszichotikus lettem.
ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!