Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha két borderline személyiségz...

Ha két borderline személyiségzavaros ember találkozik, abból sülhet ki valami jó? (párkapcsolat)

Figyelt kérdés
Felnőtt, orvosilag, pszichiátrián diagnosztizált emberekről beszélek, nem öndiagnosztizáló tinikről.

2014. febr. 2. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kezelés alatt álltok? talán a lógust kellene erről megkérdezni. de ha nem, akkor szerintem nem lennétek túl jó hatással egymásra.
2014. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, mindketten kezelés alatt állunk. A pszichiátrián ismerkedtünk meg. De azóta nem ugyanott állunk kezelés alatt, más kerületi gondozóban.
2014. febr. 2. 22:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen sem!
2014. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hátöööö.... szerintem nem. Illetve attól függ, hol tartotok a kezelésben. Mert ha nagyon az elején, akkor inkább ne! Kicsináljátok egymást!
2014. febr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ha kezelés alatt álltok, akkor a dokidat kérdezd meg erről. ő mindenképpen pontosabb infókat adhat.
2014. febr. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Csak gyógyszeres kezelés alatt állok, terápiás alatt nem, a körzeti doki szinte nem is ismer.

Decemberben jöttünk össze a pszichiátrián. Amúgy még nagyon az elején vagyunk a kapcsolatnak, és annyi a sértődés, félreértés és elbeszélés egymás mellett...szerintem sem fog működni.-_-

2014. febr. 3. 08:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, most bocsi, nem sértegetésképpen írom, csak "tényként", hiszen nyilván te is tisztában vagy vele, hogy párkapcsolatban még egy borderline-os is bonyolult eset, nemhogy kettő együtt! Tényleg nem sértésként írtam!

Szerintem tegyétek rendbe magatokat - ne csak gyógyszeresen, hanem ha lehet, terápiával - és akkor utána már sokkal jobb esélyeitek vannak normális párkapcsolatra, akár külön-külön, akár együtt is!

2014. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nem szeretnélek lelombozni de szerintem semmi jó nem sülhet ki belőle


ha csak abból indulok ki hogy amikor az egyikőtök a mélyponton van a másik pont nem és így váltogatjátok egymást csak bántani fogjátok egymást

2014. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
szerintem mukodhet, ha van kello betegsegbelatasotok, es ragaszkodtok a pszichoterapiahoz. Az egymassal atelt tapasztalataitok vezethetnek terapias felismeresekhez is, amivel elosegithetitek a gyogyulast, Bar ennek igen kicsi a valoszinusege, valoszinubb, hogy valamivel elbaltazzatok az egeszet, de meg igy is valhat a gyogyulas hasznara a dolog. Szigoruan csak terapeuta felugyelete mellett mennek bele a dologba szemely szerint, de ugy mindenkeppen. A szerelem jo es szep dolog, es hat mar igy alakult, nincs mit tenni, meg kell probalni.
2014. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! Azóta mi lett veletek? Hogy alakult a dolog kettőtök között?
2021. okt. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!