Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy jobban legyek...

Mit tegyek hogy jobban legyek mentálisan?

Figyelt kérdés

1 éve szakítottam az exemmel, de sajnos állandóan eszembe jut hogy milyen aljas volt és haragszom nagyon. Hiába van kapcsolatom már, hiába van hobbim, hiába dolgozok, hiába tanulok is, még mindig erős haragot érzek és mindig feljönnek az emlékek amiktől mérges vagyok..Úgy gondolom hogy nem tudok továbblépni, a harag nem egy egészséges érzés.

Azóta nem beszéltem vele, meg sem mondtam neki hogy miért szakítok.

Pszichológus mit tudna segíteni? Hogy engedjem el az érzést, sétáljak a természetben.

Most meg egyszerűen itt sírok és azt érzem hogy pofán tudnám verni. Nem mondtam el neki hogy mekkora egy aljas utolsó mocsok.

Hogy nem vettem észre??? Hogy előttem is titokban találkozott egy házas nővel, senkit nem vállalt fel. Hogy nem vettem észre.



ápr. 9. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Pszichológus tudna segíteni. Tükröt mutata az érzéseidnek és ezáltal segít feldolgozni
ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De miért még szereted? Vagy a párodat nem szereted úgy? Majd azért mondd meg neki hogy mocsok, de valószínű úgyse érti, ha neki simán jó ez hogy több emberrel lefekszik.

Még ami lehet hogy félreértés. Tuti hogy megcsalt, nem csak valami jó akaró terjesztette?

ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!