Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom fogom-e ezt a...

Nem tudom fogom-e ezt a munkahelyét bírni mentálisan,de kell a pénz,merre tovább?

Figyelt kérdés

Maga a munkával semmi probléma nincs,csak a munkatársakkal,akik idegileg kikészítenek.Akármit csinálok sosem jó,pedig a főnököm külön kiemelte hogy nem akar elengedni,mert nagyon elégedett a munkámmal.

Ennek ellenére a két nálam idősebb kolleganőm (45-55 év körüliek)állandóan piszkálnak.

Írogatnak Facebookon,hogy mit nem csinálok jól stbstb,de konkrétan mindenbe belekötnek.

Ez ne így álljon ez ne úgy,stb.

Sokszor kiderül, hogy nem is én csináltam valamit rosszul,hanem az egyik kolléganőm.

Nem dolgozok egyikőjükkel sem együtt ,külön dolgozunk,de borzasztó idegölő ág állandó baszogatas.

Be is szólogatnak szinte mindenre .

Kedves és türelmes vagyok,de úgy érzem előbb utóbb robbanni fogok.

Most huzamban 8 napot mentem, kikészültem.

A munkával nincs baj szeretem,de ezektől a baszogatásoktól kivagyok.

Kiderült,hogy egy év alatt 8 ember ment el innen.

Kicsit meg van kötve a kezem,mert vizsgát kell tennem hogy itt dolgozhassak ami folyamatban van és ha sikerül,akkor ha elmegyek vissza kell fizetnem a vizsga árát.

Tudom hogy minden munkahelyen van valami, ezért is viselem el,csak nem tudom hol a határ.

Újra kiújult emiatt az evészavarom,állandó stresszben vagyok pedig a gyógyszer amit szedek nem rég állt be,de hiába szedem.

Annyira kétségbe vagyok esve,és senkim sincs akivel beszélni tudnék ezekről.

Teljesen elvesztem.


márc. 16. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vissza kell vágni, mert amíg hagyod magad addig azt hiszik lehet.

Én nem is hagynám hogy facebookon írkáljanak. Mondja a szemembe és akkor megnézem igaz e, ha igaz változtatok ha nem akkor mehetnek a francba.

A főnök gondolom azért akar megtartani mert sok mindenkit elüldözhettek. Lekell őket állítani. Ha nem megy akkor főnök elé vinni az ügyet.

márc. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vágj vissza, küld el őket melegebbre
márc. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy Facen le lehet őket tiltani a zédesannyukpitsájába?!
márc. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd nekik azt, hogy " A világon mindenbe bele lehet kötni, főleg ha szándék is megvan hozzá"...
márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A főnök erővel nem tarthat ott, hacsak nem határozott idejű a munkaszerződésed.
márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Borzasztó.

De mindennap jön valami amibe beleköthetnek.Már rendesen idegbe jövök,ha jön egy üzenet tőlük.

És a szomorú az,hogy nem a munkával van a baj,hanem hogy a kolléganők b*szogatnak,amikor lelkiismeretesen megcsinálom amit kell.

Konkrétan vért izzadok,hogy tökéletesen legyen minden és mindig van valami,ami még sem jó.😅

Nem tudom hogy kéne ezt nekik lekommunikálni,hogy befejezhetnék már,ennyi erővel én is beletudnék kötni abba,hogy feltöltve adjuk át a boltot ennek ellenére még sem volt feltöltve mikor mentem,de engem csesztet ezzel.

Nem lehet ezt így bírni ,felidegesítenek állandóan.

márc. 17. 17:38
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a baj a pénz is kell,és munkát is annyira nehezen sikerült találnom.

Már rengeteg időt beleöltem és a lottót is megcsinálom lassan,ha még utána jövök el kifizethetem annak a képzését is,szóval nem tudom mi lenne a jó választás.

Nem tudom miért nem jó soha semmi.

márc. 17. 17:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!