Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem azt hogy kiégtem? ...

Miért érzem azt hogy kiégtem? Ti is éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés

Tudom fiatal vagyok,de eléggé úgy érzem hogy kezdek,vagy már kiégtem,jelenleg 24 éves vagyok,egy ideje már a munkaerőpiacon vagyok,sajnos volt pár munkahelyem,sokat otthagytam mert vagy nem fizettek jól,vagy egyszerűen nem bírtam.

Most jelenleg 6 hónapja dolgozok egy cégné,tök jól elvoltam,aztán hirtelen,sajnos változások történtek,ami hatására kezdtem úgy érezni hogy,már nincs nagy kedvem bejárni.

Lassan úgy érzem,hogy nincs kedvem már új munkahelyről az egyikre menni,valahogy ez a gyári élet teljesen lestresszel,illetve már lelkileg is azt érzem hogy teljesen mentálisan leépít.

Azt érzem,nekem már nem való a gyári élet inkább csinálnék valami mást,de az élethelyzetem sajnos nem olyan hogy egyről a kettőre otthagyjam a munkahelyet.

Úgy érzem,hogy ez a mókuskerék teljesen tönkretesz lelkileg.


Ti éreztétek már hasonlót,illetve tudom hogy fiatal vagyok,de szerintetek ez normális hogy egy ember a gyári éle miatt mentálisan leèpül?


Ha éreztetek ilyet,és tettetek ellene,mi lett a megoldás?

Hogy ne érezzem magam ne kiégve?

Normális,válaszotokat előre is köszi.



ápr. 10. 05:31
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Olyan munkát keress, ahol jól tudod érezni magad. Kb csak ennyit tudsz tenni magadért, hacsak nem vagy kő gazdag, mert akkor szinte tök mindegy, hogy mivel töltöd el az idődet.

Ha már tudod, hogy mi az, amit szeretnél csinálni, akkor már csak azon kell izgulnod, hogy azt jól meg is fizessék, meg hogy a munkatársaid viszonylag elviselhetőek legyenek. Ha ez a 3 feltétel megvan, akkor jó eséllyel késleltethető a kiégés. (Én még olyan helyen az életben nem dolgoztam, ahol a munkatársaim normálisak lettek volna. Mindenhol egy kész diliházba csöppentem. Lehet, hogy ma már a futószalag mellett állva és dolgozva egész más a helyzet, ezt nem tudom, mert én már végleg kiszálltam ebből a mókuskerékből, de az eddigi tapasztalataim nagyon rosszak ezen a téren. Ember embernek farkasa.)

ápr. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Menj futárkodni vagy taxizni, vannak okj támogatott kamionos képzések, vagy keress meg egy gipszkartonos vagy villanyszerelő vállalkozót hogy szeretnél vele dolgozni.


Sok ezer féle munka van, nem csak gyári meló létezik

ápr. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Képezd magad amíg fiatal vagy. Bármikor nekiállhatsz de jobb fiatalon, úgy 40 előtt. Egy szakma, egy diploma, egy tanfolyam, bármi lehet csak érdekeljen, szeresd csinálni ha dolgozni akarsz benne.


Nézz utána hogyan találhatnád meg az ideális hivatásodat.

Vannak tesztek, tanfolyamok.

ápr. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ápr. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te én vagy? Egy az egyben ugyanebben a helyzetben vagyok, még az életkor is stimmel.
ápr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: azért érzel így, mert ez a mókuskerék tönkretesz, mint az emberek többségét. Viszont a társadalom erre rendelkezett be, ebből kitörni baromi nehéz. Lényegében vagy elfogadod, hogy az élet sz@r, vagy kilépsz idő előtt. Én az utóbbit választom :(
ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz németül, mehetnél Ausztriába is. Most indul a nyári szezon
ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menjetek Ausztriába! 1500-2500€ munkától függően. Pl egy gyári munka 1500-2000€ körül nettó, ingyen szállással akár. Ja és + 13. 14. havi fizu évente! Kocsi kell, meg egy minimális német. Ha mázli van, elég a magyar vagy angol.
ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még kocsi sem kell! Mehetsz recepciósnak, konyhai kisegítőnek, reggeliztetőnek, szobalánynak, és még isten tudja minek is.
ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!