Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet az hogy az a...

Hogyan lehet az hogy az a vírus ami itthon 100-akat ölt meg a híradások szerint covid ideje alatt? Mikor Putyin elkezdet háborogni, akkor 36-óra alatt eltűnt és azóta se tért vissza?

Figyelt kérdés
Miközben évekig megtudták mondani hogy melyik hónaptól meddig lesz itt és ott?

ápr. 12. 07:42
A kérdező szavazást indított:
Mert ez ilyen vírus
Meg ilyet az oroszoktól
Van és létezik csak kifújja magát
3 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem tűnt el 36 óra alatt, ezt csak az összeesküvés elmélet hívők terjesztik. 2022 februárjára már volt vakcina, mindenki be volt oltva. A háboru kitorése pedig hónapokra leuralta a médiát, az egyszerű hírfogyasztóhoz már nem jutottak el a vírussal kapcsolatos hírek és addigra már korlatozasok nagy része el volt törölve.
ápr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Jobb hely lenne ez az oldal, ha lenne egy intelligenciacenzus a kérdések kiírásához.
ápr. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Putyineknal olyan vakcina volt. A vilag tobbi reszen meg mas. Plusz pluttyanto nem hiszem, hogy a vak cina miatt "nem halt meg" annyi ember, csak nem lett elkonyvelve a halaleset. Ahogy az sem, hogy veletlen kiesik az ablakbol az orvos Oroszorszagban.
ápr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
3-as válaszolónak nem ment át a kérdés, de amúgy is fos az egész ahogy van.
ápr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

2-es tényekkel szemben neheztel!

Kérdés második részére adjon már magyarázatott hogy a vírus azóta miért nem tért vissza vagy ha van akkor miért szelídült meg vagy mitől szelídült meg ennyire?

Háború elött hónapokig tombolt, hónapra meg mondták a hírekben medtől-meddig tart?

ápr. 12. 09:34
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

Milyen tényekkel nézzek szembe? Fogalmam sincs hogy mire utalsz itt, de szerintem te sem igazán rendelkezel tényekkel, csak homályos összeesküvés elméletekkel, aminek a szemüvegén figyeled a vilagot és szűröd az informaciót. Mindenki be van oltva/átesett már rajta tehát immunis, szóval nincsenek már olyan durva halálozási számok. De én pl még tavaly is voltam covidos, jó pár

ismerősommel egyutt. Influenzána id belehalnak évente sokan, mégsem foglalkozik vele már senki, mivel az élet része.

ápr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
A “meg ilyet az oroszoktól” elírás azért nagyjából arulkodó az értelmi képessségeidről.
ápr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
7-es összefüggésében nézed ezt történt.
ápr. 12. 10:02
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem “tűnt el”, pláne nem x óra alatt. Mire a háború kitört, már jó rég óta volt elérhető oltás amit sokan beadattak, plusz ugye a covid legelején el lett mondva hogy nem marad örökké, x hullám után gyengül és “besimul” a többi szezonális betegség közé.
ápr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
De kérlek akkor magyarázd el, hogy mit értelmezek rosszul. Te azt állítod, hogy volt egy vírus, ami az orosz ukrán haború kitörése után eltűnt ami egyrészt életszerűtlen, másreszt obkektiven nézve sem ez történt. Én próbáltam a te nézőpontodból megfogni a témát és leírtam, hogy nem tűnt el a vírus, csak a média foglalkozott vele kevésbé (ezaltal pedig az emberek is) és már egyébkent is bőven lecsengő szakaszában volt a vírus, tehát magától is kikopott volna a közbeszédből.
ápr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!