Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A sok stressztől lehet az...

A sok stressztől lehet az hogy napok óta sírok reggelente és amikor egész nap itthon vagyok akkor napközben is 2-3 alkalommal rámjön a sírhatnék? 16/L

Figyelt kérdés

febr. 1. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Igen, erős stresszhatásoknak lehet érzelmi és pszichológiai hatásuk, amelyek sírhatnivaló érzéseket válthatnak ki. Ha napok óta sírsz reggelente, és napközben is rendszeresen érzed a sírás késztetését, érdemes lenne szakember segítségét kérni.


A stresszkezelés és az érzelmi jólét fontosak a mentális egészség szempontjából. Beszélj valakivel, akit megbízol, vagy fordulj szakemberhez, például pszichológushoz vagy tanácsadóhoz, hogy segítséget kapj a stressz kezeléséhez és az érzelmi nehézségeid megértéséhez.


Ne félj segítséget kérni, hiszen a megfelelő támogatás sokat segíthet abban, hogy megbirkózz a stresszel és az érzelmi hullámokkal.

febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megpróbálom magamban lerendezni ezt az egészet.

A szüleimet nem akarom még ezzel is cs*sztetni, ezzel az egész stresszes időszakommal (amire azt hiszik hogy már teljesen elmúlt) csak kiborítottam őket szerintem.

Egyszer úgyis elmúlik magától, valószínű csak valami serdülőkori hülyeség, ők is ezt mondják.

febr. 1. 16:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok mégjobban a terhükre lenni.
febr. 1. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég baj ha ezzel a terhükre vagy. Aztán amikor átmegy depresszióba vagy súlyos pánikzavarba a dolog akkor is ezt mondod? Most még lehet kezelni és visszafogni, később rosszabb lesz. Saját tapasztalat.
febr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HunLo ***** válasza:

,,A sok stressztől lehet az hogy napok óta sírok reggelente és amikor egész nap itthon vagyok akkor napközben is 2-3 alkalommal rámjön a sírhatnék? 16/L"


Én szerintem keres elfoglaltágot.Menj ki a természetbe ,mert az növeli a ,,boldogságot".


[link]


lényeg:javítja a mentális működést, gyorsítja a stressz utáni regenerációt, javítja a hangulati állapotot, a figyelmi és kognitív funkciókra is pozitív hatást gyakorol.


Lehetne az elfoglaltágod a természetjárás.

febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!