Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon könnyedén megharagszok...

Nagyon könnyedén megharagszok mindenkire,minden kis dolog miatt, mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés
A kerdesben nem tudtam kifejteni,de nem csak errol van szo . Egy ideje hatalmas hangulatvaltozasokat erzek magamon, de tenyleg szelsoseges modon egyik percben minden oke,masikban haragszom az egesz vilagra, megbantok mindenkit magam korul,mert nem tudom kezelni az erzeseimet,nagyon kiszamithatatlan vagyok. Sok bantast kaptam eletem soran,es mar szinte csak haragot tudok erezni az emberek fele, van hogy eszembe jutnak miket tettek velem ,mar jopar evvel ezelottrol is ,es beharagszok ,szandekosan megbantom azt az embert,illetve h amikor valami nem ugy van ahogy en akarom akkor is borzasztoan ideges es haragos tudok lenni. Segitsegek kerlek, hogyan tudnam ezt kezelni ? ugy erzem keptelen lennek megbocsatani barkinek, es a napjaimban elkepeszto mennyisegu duhot erzek folyamatosan. Kibirhatatlan vagyok szinte, ha valami nem ugy tortenik ahogy en szeretnem, visszamegyek kisgyerekbe , es duhos leszek ,mert ugy erzem megbantottak,pedig visszagondolva tenyleg lenyegtelen dologrol volt szo,csak egyszeruen engem zavar az hogy nem az tortent amit en mondtam,valaki nem ugy viselkedett ahogy en mondtam neki.17/L

#harag #érzelem #düh #érzelemkezelés
ápr. 13. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
58%
Tinédzser vagy majd kinovod
ápr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!