Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek a marihuana(fű)...

Szerintetek a marihuana(fű) az jó vagy inkább rossz dolog? Cikket szeretnék írni erről így közvélemény kutatást végzek.

Figyelt kérdés
Az én személyes véleményem, hogy bár drognak mondják de nem minden esetben lehet rossz, én próbáltam, a fű nem kemény drog, néha néha elszívunk egy tekertet, nekem nő ként segített a menstruációs görcseimen és a migrénes fejfájásomon, az ítélkezést nem kérem, hogy jajj nő ként szívtam, vagy, hogy egyáltalán szívtam, tényleg csak a vélemény érdekel, hogy ki, hogy látja ezt a helyzetet. Nem azt állítom, hogy a fű a világ legjobb dolga és csak ezt kéne használni, de ha azt nézzük a cukor, a kávé, a csoki stb. is drog, mégsem szidjuk a másikat, hogy fogyaszt ilyeneket, csak mert azok legálisak. A legtöbb országban már legális a fő és mint fentebb is írtam SZEMÉLYES VÉLEMÉNYEM SZERINT a fű nem rossz dolog. Kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok.

#fű #marijuana #Jó vagy sem
ápr. 2. 23:13
1 2 3
 1/27 Darius- ***** válasza:
39%
Van aki szerint gyógyszer a rák ellen a kivonata. Azontúl nem ajánlott szedni, mert függőséget okoz.
ápr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Cikket? Az is iyen lesz?

Szerintem azt mar ne beszivva ird :)

ápr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%

Az a szitu, hogy sokan nem azért használják, mert pl betegségükre jó.


Egyszerűen csak akarnak lenni sokan egy állapotban... Ez a része az árnyoldal.


Ahol sokan menekülnek a használatába az helyett, hogy szembe néznének gondjaikkal, bajaikkal és változtatnának.


S van az a mennyiség, mint mindennél, ami nem egészséges, hanem az ellenkezője: pusztít.


A víz is ártalmatlan, szükséses alap az életünkben, mégis képes megölni a túlzott fogyasztása.


Elég annyi is, hogy nem megfelelően használja az ember.


Pl egy kislányt a saját szülei öltek meg úgy, hogy hideg innivalót adtak a nyáron túlhevült kicsi testének.


A fűnek is van nem megfelelő használata.


Volt, akit az ablakból rántottam vissza, mert nem érezte mennyire kihajol az ablakon a negyedikről cigizve.


Van olyan suli társam és volt haverom, akik teljesen elszívták agyukat az otthon termesztett kis füvükkel...


Egyikük még a nevemet se tudta és foszlányok vannak az agyában. Pedig amikor normális volt, nem szívott akkor penge volt az agya, kiemelkedő eredményei voltak.


Az évtizedek alatt egy emberrel se találkoztam, akinek előnyös lett volna a fű.


Tesóm is egyre butább. Alap logikus dolgokat nem ért már meg. Hazudik, hogy nem szí ja rendszeresen, de az agyi kapacitása elárulja az igazat.


Felnőtt ember. Megjegyeztem neki, hogy egyre sutább agyú. Az, hogy leteszi-e vagy sem... Ő dolga.

Nem szólhatok bele.

ápr. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Cikkhez közvéleménykutatást NE itt csinálj. Full hiteltelen és fals eredmény lesz.
ápr. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Lucifer-666 ***** válasza:
46%
Engem meg az érdelel, hogyan honnan szereztek ilyen cuccokat? Én még csak a filmekben láttam.
ápr. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon jó írói vénákkal rendelkezel a kérdésed alapján.
ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
Jajj! Még ne írd meg a cikket. Először is ajánlanék egy könyvet ami a magyar helyesírás szabályait foglalja össze. Az helytelen hogy a nőként szót úgy írtad le hogy: "nő ként". Miután ezeket megtanultad írhatod is a cikket. Na de hogy a kérdésedre is válaszoljak: szerintem nem rossz dolog a fű, mert eleve egy gyógynövény, és még a Bibliában is jelen van. Persze a hosszú távú fogyasztása roncsolja az agyat, de ha fél évente szívsz egyet vagy eszel egy sütit attól nem lesz bajod. Szóval ha valaki ésszel csinálja akkor nincs gond ezzel a növénnyel. Elég hasznos is amúgy, mert ruhákat, papírt és még mi egymást lehet belőle készíteni.
ápr. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
A cannabis egy gyógynövény. Ahol legális legalább a gyógyászati használata ott emberek százezreinek az életét teszi elviselhetőbbé. A rekreációs (szórakozás célú) használata a legtöbb országban még tiltott, de ez is enyhülő tendenciát mutat. Alkalmi kikapcsolódásként semmivel sem rosszabb vagy veszélyesebb mint az alkohol. Nyilván a mértéktelen használata semminek nem jó. Ha valaki állandóan be van tépve, az már egy abnormális dolog kb. úgy mint az alkoholizmus.
ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
A 3-as válaszának az eleje helytálló, de ilyen szintű elbutulást nem okoz. Ha Snoop Dogg még összetud rakni egy értelmes mondatot 52 évesen 30x év tömény füvezés után, az onnantól kezdve azt jelenti, hogy a hármas vagy hazudik, vagy túloz, vagy igazat mond, de akkor nem füvet szívnak ezek az emberek, hanem valami lefújkált szutykot, amiről azt hiszik hogy fű.
ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

9


De, a sok evtizedes napi szintu fogyasztas okozhat elbutulast. Emellett az egyeni erzekenyseg is szamit, attol meg hogy Snoop Dogg jol birja (ha igy van), masnal sokkal durvabb kovetkezmenye lehet. En nem vagyok fuellenes, de azert ne legyunk mar elvakultak pro iranyba se.

ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!