Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszihiátriára vagdosásért?

Pszihiátriára vagdosásért?

Figyelt kérdés
Van egy baratom aki lehet hogy pszihiatriára fog kerülni mert vagdosta magat 2 szer,és az a baj hogy o most 8.os és megy el messze tovabbtanulni szvl sztm ez akadalyozná.Mennyi időre saccolnátok neki a benttöltött idő?illetve kapna gyogyszereket?nyíltra vagy zártra?lehet nála telefon?(14éves)
ápr. 13. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
16 év alatt mit keresel itt? Amúgy meg hidd el, pszichiátriai kezelés nem olyan rossz, főleg nem gyerekkorban. Segíteni akarnak neked, nektek!
ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem mondtak erre amijor kórházban voltam. Bipol és függőség miatt mentem oda.
ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Idő: állapotfüggő, helyfüggő gyógyszer: állapotfüggő nyílt/zárt: ha nem annyira nagyon súlyos a helyzet nyílt telefon: nyílton lehet zárton nem
ápr. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is vagdosta magát. Mondjuk a hülye szülei csak hónapokkal később vették észre a hegeket, lehet hogy ezért nem kellett befeküdnie kórházba, mert akkor éppen jobban volt. De pszichiáterek és pszichológushoz is jár, és gyógyszert kell szednie a szorongásra.
ápr. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2x 8.ban? Az eleg sok. En huszon eves vagyok, es nem kell durvan kepzelni de erosen lehet latni a hegeket. Van egy pupos is. na az soha nem tunik el sajnos, es erosen lathato. 1 ev telt el, es van egy jo par ami meg mindig piros, senki, a szichiateremen kivul nem tudja, csalad sem, mindig hosszu ujjuban, meg nyaron is felhuzva addig amig tudom hol a hatar. De borgyogyasztol azert picit felek meg traumatologiarol mert mindketto kene, a haziorvosom is tud rola mondjuk akkor o a masodik aki tud rola, azt mondta menjek be nyugodtan es mondjam, hogy a szichiaterem tud rola. Azert ezen picit huzom a szamat... De igy mar 1 ev eltelteven egy borgyogyasz latja, hogy mikori a seb. De egy traumatologus, hat talan, de nem a nagy szakertoje..
ápr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!