Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg lekötözik a zárton a...

Tényleg lekötözik a zárton a betegeket?

Figyelt kérdés
ápr. 14. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy kötözik. Én legalábbis nem láttam ilyet.
ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Én csak olvastam ilyenről. Szerintem attól függ, hogy ki milyen állapotban van. Van olyan, aki képes lenne ott bent akár ölni is, azt lekötözik.
ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedés függvénye.
ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
63%
Leszoktak.
ápr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen.
ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha olyan dúrván pszichés, hogy képes bármilyen tárgyal, akár puszta kézzel is magát es mást is bántani, akkor leszíjjazzák. De ez nem azert van, mert bántani akarják, pont ellenkezőleg.
ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha muszáj, akkor igen. Láttam-hallottam, ahogy egy beteg két napon keresztül ordítva rázta az ágyat úgy, hogy le volt kötözve... Még az alatta lévő emeleten is hallani lehetett.
ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Oldfire ***** válasza:
Ha olyan lelki és fizikai állapotban van. De nem csak a zárton.
ápr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szükséges, akkor igen. Itt ne ilyen normál betegekre gondolj amikor a lekötözésről beszélnek, a fennjáró betegek 90% teljesen rendben van, és nincs szükségük semmi ilyesmire. Elsősorban a nagyon súlyos aktív pszichózisban lévők vagy skizofrének (itt se mindig nyílván, van aki teljesen jól elvan), vagy esetleg a drog-alkohol elvonósokra kell gondolni ezalatt.
ápr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!