Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyukám Facebook függő, mit...

Anyukám Facebook függő, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyukám teljesen rá van függve a Facebookra, úgy értem szinte minden nap posztol valamit, amit utána figyel egyfolytában, hogy mennyien lajkoltak már, hány ember látta stb stb. Akárhová megyünk, mindig az az első, hogy azonnal fotózni kell és tölteni fel az oldalára.

Ha megoszt valami képet vagy bejegyzest, egyből hív vagy ír, hogy azonnal nézzem és lájkoljam, és ha ez nem történik meg, folyamatosan zaklat messengeren. Komolyan már elgondolkodtam azon, hogy ez valami betegség lehet nála vagy csak túlságosan figyelemre vágyik és azért szeretne ennyire a központban lenni? Véleményem szerint ez nem egészséges, de hiába mondtam már neki ezt, ő nem tartja magát függőnek. Ha felhív, akkor is csak erről tud beszélni, hogy miket osztott meg, miért nem néztem meg stb.

Véleményem szerint az ismerősei nagy részét abszolút nem érdekli, hogy hol van és mit csinál, de ő nem így gondolja.


Mit tudnék tenni? Hogyan tudnám megertetni vele, hogy engem ez idegesít és szerintem nagyon túlzásokba esik?


ápr. 16. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Orvos.

A kérdés is orvosi, nem GYIK.

ápr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Rá kell hagyni, mindenkinek vannak függései, örülj neki, hogy nem kva vagy drogos, alkoholista anyád.
ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Mondd meg neki, hogy majd megnézed, ha ráérsz. Ha meg akarod nézni. Az ismerősei is szabad akaratukból követik az oldalát.
ápr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem like-olsz... és pont!

Az ő sztorija, élje ki ő magát, de ne vonzzon be ebbe téged...

Amúgy ne hidd, hogy ezzel egyedül van, csak épp sokak "tagadják"...

Azért megkérdezném itt a felhasználókat, ki milyen gyakran posztol és like-ol... A fél ország függ a közösségi oldalaktól és az appoktól... de értelmes dolgokra nem képesek használni a technikát.

Te emelkedj ezen felül, ne hagyd magad zsarolni, csináld, ami a te dolgod; feltételezem ez a tanulás... sokkal fontosabb, semmint semmitmondó dolgokat kommentelni...

ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ignoráld a hülyeségét.
ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Én like-olok pénzért neki, mondd meg hogy 500 ft egy like. Ha 4-et posztol összejön havi 2000 ft-om juhúú.
ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Vagyis napi 2000 ft, havonta 60.000 hát mondjuk nyaralásra még nem elég. Még valakinek like-olni?
ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!