Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történhetett velem?

Mi történhetett velem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sok rossz történt velem (gyerekkoromban is). és azt vettem észre hogy megváltozott a személyiségem szeretem a horror filmeket sőt szinte imádom kiskoromban pedig féltem tőlük. Főleg azokat a horror filmeket szeretem amikben sorozatgyilkos van mert abban ember(eket) ölnek és sok a vér. De már azon is elgondolkodtam hogy képes lennék bántani a családtagjaimat (volt olyan eset hogy érzelmileg bántottak még ha azt mondják hogy nem is annak szánták én tudom hogy az volt) és azóta képtelen vagyok szeretni őket Főleg anyámat elgondolkodtam már azon hogy milyen lenne ha az egyiküiből vér folyna és az egész padlót eláraztaná vagy rámfolyna. A másik meghogy amikor jó szándékuan szólnak hozzám egyből "odaszúrok' utána meg ők vannak felháborodva hogy "én szólogatok be meg stb" ez már kezd kicsit fárasztó lenni. Amire a legjobban vágyom az egy barát akiben teljes mértékben megbízok és beszélget velem mindent elmondhatok neki támogatna érzelmileg és közös élményeket szereznénk és hasonlók csak az a baj hogy nehezen kezdeményezek de könnyen barátkozok ha az illetővel megtalálom a közös hangot. Viszont nem értem ezt az egészet ilyen morbid oldalam régen nem volt vidám voltam és nem foglalkoztam a "rossz" dolgokkal úgy érzem üres lettem és hogy valami "megtört" bennem vajon mi történt velem? 16/F.

ápr. 19. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Csalódás?
ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném akkor nem érezném annyira a változást.
ápr. 19. 23:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Demonok. Asztralis parazitak vannak a csaladban... a cel a verengzes.
ápr. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Belső démonokra gondolsz igaz?
ápr. 20. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!