Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egy bipoláris nem szedi a...

Ha egy bipoláris nem szedi a gyógyszereit, mi történhet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos, hogy bipoláris vagyok. A pszichiáter se végzett bipoláris tesztet. Feltételezi, hogy az vagyok. Ha az lennék és nem szedem a gyógyszert amit írt, akkor milyen jelek lennének intőek amik arra utalnak, hogy bipoláris vagyok?


Korábban, mirzatent, dulodetet, paroxant, frintint és xanaxot szedtem. Feltételezzük, hogy ezek a szerek még nem ürűltek ki a szervezetemből és ezért viselkedek úgy ami a bipoláris zavarra utalhat.



2023. ápr. 27. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Xanax az kiurul biztosan. Bipolaris baratnom meghalt, pl ilyen lehet. Megolte magat annak ellenere, hogy fel akarta nevelni a gyereket.
2023. ápr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Edig nem voltam bolond. Nemtudom, hogy biztosan bipoláris vagyok e. De az a gyógyszer amit írtak okozhat olyan allergiát, hogy leválik a bőröm és meghalok, de ha nem is oloz ilyet, olyan függőségrt okoz, hogy nem fogom tudni abahagyni a gyógyszert.
2023. ápr. 27. 23:46
 3/11 A kérdező kommentje:
Bevettem a gyógyszert. Még vényköteles altatóval se tudtam elaludni. Amikor mégis, akkor az az ember aki tönkretett, folytatta a kínzást. Bevettem a bogyót. Ha allergiás reakciót vallt ki és leválik a bőröm, majd kínok kínjaiközt meghalok, legalább vége lesz.
2023. ápr. 28. 05:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolom nem vált le a bőröd és még élsz.Ne aggód túl.Idővel pedig megemészted majd a helyzetet.
2023. ápr. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyébként eléggé széles a paletta,az sem mindegy,hogy bipoláris I. vagy II.

A felhangolt kicsit jókedvű,aktív embertől az ön és közveszélyesig bármilyen lehet egy bipoláris gyógyszer nélkül.Alkat és típus függő.

2023. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én fel akartam vágni az ereim, szétrázni a vért, hogy folyon a falakon, a tükrön véres kéznyomot akartam látni és mint egy vadállat szívni akartam a vért a karomból. Csak pár nappal előtte kiderűlt és a diliházban nem engedték meg. Edig főleg depreszív hangulataim voltak.
2023. máj. 1. 00:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyógyszereket nem szabad abbahagyni. Tudom mert én is próbáltam egyszer. Iszonyatos depresszios fázisaim voltak.
2023. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Látam eről filmet. Vagyis sorozatot. Ott ha abahagyta a biporális a gyógyszert, akkor felpörgött, elverte az öszes pénzét, idegeneket hívott a lakására bulizni mert mekkora banzáj van, ivott, drogozott, aztán a partin kirabolták, ellopták a gyógyszereit mert a normális embereknek az olyan mint a kábítószer. Aztán végül az anyja adott neki lítiumot és 3 napig aludt, aztán azt se tudta, hogy mitörtént. Enyire durva lehet a gyógyszerek abahagyása?
2023. máj. 1. 18:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Elég érdekesen hangzik ez a betegség, kérdező.
2023. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, durva, foleg hirtelen. A mellekhatasok kozott mindent felsorolnak, ezeknek agyon kicsi az eselye. Az orvos ellenorzi, hogy milyen tuneteid vannak. Semmikeppen ne hqgyd abba.
2023. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!