Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan néz ki egy pszichológia...

Hogyan néz ki egy pszichológiai vizsgálat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves srác vagyok és rendőrnek készülök.Már túl vagyok egy fizikai alkalmasságin, azonban még hátra van egy egészségügyi és egy pszichológiai vizsgálat.És háát ez utóbbitól kicsit félek, mert még nem volt ilyenben részem.Nem tudom, hogyan zajlik egy ilyen vizsgálat és hogyan tudják "kideríteni", ha pszichésen valami nincs rendben.Elvileg lesz egy írásos teszt, ahol majd feltesznek több száz kérdést, amik folyton ismétlődni fognak, csak más megfogalmazással.(Pl.Volt már-e öngyilkossági gondolatod stb...).Illetve lesz egy elbeszélgetős része is.Hogyan lehet egy ilyen teszten vagy vizsgán megbukni?Elvégre, csak beírom a "helyes" választ és ennyi nem?
ápr. 21. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pontosan ez a lényege. Hogy erre itt tuti biztos nem lesz válasz, ugyanis a válasz majd benned van.
ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem lehet megbukni. a Celja hogy segitse a pszichologustm hogy könnyebben felismerhesse a problémáidat. Erre nem lehet alapozni 100%osan betegsegetm de segither felismerni. Ne probalj meg olxyant irni, ami alapjan szimpatikusabb leszel, a cel hogy a valosagot pipald ki.
ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De érted mire gondolok... Tegyük fel van egy olyan kérdés, hogy volt már-e öngyilkos hajlamod? És beírom, hogy nem.Vagy voltam-e már depressziós?Szintén nemmel felelek még akkor is ha esetleg voltam.Akkor ebből, hogy szűrik ki?
ápr. 21. 18:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem szürik ki. Ez csak egy plusz eszköz, ami segiti a munkajat a pszichologusnak.

-képzeldm ha valaki telekamuzzam a pszichologus meg örülm hogy ezzel minden rendben. Vagy forditvam eltrollkodja, aztanazonnal elmegyogyba zarjak?

ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Tehát egy olyan ember akár "szolgálni és védeni", aki a hazugságtól sem riadnak vissza?

Az igazmondás még mindig nem menő sajnos.

ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De akkor végülis tényleg nem lehet megbukni.Igen, voltam már depressziós nem egyszer, de nyilván nem fogom ezt mondani, mert azt akarom, hogy felvegyenek.Ilyen egyszerű.Egyébként tudok olyanról, aki megbukott, de hogy hogyan....
ápr. 21. 18:49
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
ha depresszios voltal, akkor nyilvan van rola nyom az egeszsegugyi adataid között, tudni fogjak.
ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már hogy lenne?Nem voltam sem pszichológusnál sem sehol.A 4 fal között voltam az egy ideig.Még a szüleim se tudják
ápr. 21. 18:55
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Akkor honnan tudod hogy depressziós voltál?
ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ismerem a tüneteit
ápr. 21. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!