Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a Xanaxot kiszedegetem a...

Ha a Xanaxot kiszedegetem a buborék csomagolásból és átrakom Frontinos üvegbe, lesz baja?

Figyelt kérdés
Mert így sokkal praktikusabb. És más amúgy a hatása a 0.25-ös Xanaxnak, mint a 0.25-ös Frontinnak? Frontinból ha panikrohamom van , általában 3-4 szemet (0,25mg) beveszek , de vajon ennyit lehet Xanaxból is? Mert a hatóanyag ugyanaz végülis.

ápr. 25. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja.

Ha sima Xanax, nem Xanax SR, akkor ugyanaz.

ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sima 0.25mg-os xanax.
ápr. 25. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz és semmi baj nem lesz. Viszont értelmetlen. Én kimondottan azért kérem a Xanaxot, mert a levélben mindig látom mennyi van még, az üvegből meg ki kellett öntözgetni és számolgatni, mert ránézésre nem lehetett megállapítani mennyi lehet.
ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Alkalom szerűen szedem, így nekem tök mindegy, latom az üvegben is hogy kb mennyi van még.
ápr. 25. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gyártanának olyan gyógyszer adagoló dobozkákat, ha ártana a gyógyszernek, ha nem az eredeti csomagolásában van.
máj. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!