Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már tényleg nem tudom mit...

Már tényleg nem tudom mit tegyek. Egyik gyógyszer se válik be?

Figyelt kérdés

Már tíz éve szeretnék jobban lenni. Bulimia, érzelmileg labilis szemelyisegzavar, depresszió, OCD. Eddig szedtem coaxilt, scippat, brintellixet, asentrat, rexetint. Most új orvos felirt anafranilt 25 mg.t amit 3 és fél hete szedek. Súlyos mellekhatasaim vannak száraz a szám, álmos vagyok tőle és teljesen elment az étvágyam. Fogytam már 2 kilót.


Nem tudom mit tudnék még kipróbálni? Melyik gyógyszer lenne nekem való?


ápr. 28. 13:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Pszichoterápiában eddig 6 szakembernel voltam inkább kevesebb mint több sikerrel.
ápr. 28. 13:03
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyógyszer kiválasztása és személyre szabott adagolása csak a beteg saját állapotának dokumentálása alapján határozható meg. Az orvos csak azt teheti, hogy a gyógyszergyár ajánlásai alapján rendeli a gyógyszert és az adagolást. Ez azonban csak általános statisztikai adatokon nyugszik, a részletes adatokat nem közli a gyógyszergyár (és az engedélyező hatóság sem kéri).
ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan ezek a diagnózisaim.

Engem a ketilept mentett meg 150mg sima és 50 mg prolong.

Viszont brutálisan fáradt voltam tőle és minden este kiraboltam a hűtőt is amitől híztam nem keveset. De! nekem segített felismerni azokat a tüneteket amiket a borderline produkált és szépen lassan megtanultam kezelni őket. Persze nem vagyok 100%-os, valószínű nem is leszek soha, de sokkal jobban vagyok mint voltam és jobban le tudom reagálni azokat a helyzeteket amikre a gyógyszer előtt ugrottam (általában xd)


Igaz amikor én elkezdtem ezt szedni addigra kigyógyultam a bulimiából. Lehet azért nem próbáltátok még ki ezt a gyógyszert, mert azt a diagnózist és ezt a gyógyszert összeengedni nem biztos, hogy a legjobb döntés. Egy próbát viszont lehet megér.

Kitartást neked! <3

ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!