Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichotikusan és meghasadva...

Pszichotikusan és meghasadva tényleg nem ítélhetnek csak kényszergyógykezelésre?

Figyelt kérdés
28 f. Akut polimorf pszichotikus zavar volt a diagom 10 éve. Honnan tudnák a rendőrök, hogy már nem vagyok kattant? Megérné úgy védekezni, hogy én annak gondolom magam, csak titkoltam, mert engem nem zavartak a tünetek, sőt élveztem is néha, és ezért inkább megvezettem a dokit. Kajak megvezettem, mert kamuzgattam már a 2. alkalomkor, amikor anno nála voltam csak azért, hogy ne vigyenek be. Az első alkalommal még azt hittem akármit mondhatok neki. Hát meg is lett az eredménye, elmebeteg vagyok azóta. Nagyon sokat vagyok azóta is olyan helyzetekben, hogy meg akarok verni valakit vagy valami, mert azt hiszem bántani akarnak, vagy pl. ismernek és be akarnak vitetni. Ha gyógyszert szedek, akkor emiatt most miért nem foghatnám arra, hogy beteg vagyok. Ha elhagynám, valszeg megkattannék nem? Az ilyen betegség nem tűnik el, max átalakul:), ameddig be vagyok nyomva. Nekem ne mondja senki, hogy nem vagyok beteg, mert egészséges ember nem szed semmit. A másik dolog az, hogy, ha utcára kerülnék és nem tudnám kiváltani a narkót, akkor addig nem foglalkoznának velem, amíg én is a villamos alá rúgok valakit. Most 10 mg-ot szedek naponta olanzapinból amúgy. Ha agykárosodásom van, akkor most hogy feleljek a tetteimért? Elvárhatatlan lenne ugyanis. Kisebb az agyam mint másoknak, elmondta az a PTE-s prof csávó youtube-on. Ennyi xd. Minden ilyen betegségnek biológiai, testi, agyfejlődési oka van. Nehogy már akkor legyek beteg, amikor ez a társadalomnak éppen a legjobb.

#Postal #pszichózis #agykárosodás #beszámíthatóság #akut polimorf pszichotikus zavar
ápr. 28. 23:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%
En azt tudom, hogy az igazsagugyi elmeborton vagy intezmeny semmivel sem jobb, mint a borton.
ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, veszélyes vagy másokra, próbáld elérni, hogy változtassanak a kezeléseden, akár feküdj be a pszichiátriára egy ideig a saját és mások érdekében. Jobbulást.
ápr. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!