Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen betegség?

Ez milyen betegség?

Figyelt kérdés

Kb 1-2 naponta mindig másmilyen a kedvem. Van amikor minden jó, szívesen dolgozok, eldumálgatok mindenkivel, de van olyan nap amikor szr kedvem van, szitkozódok, ideges, türelmetlen vagyok. Van amikor zárkózottabb, van amikor nyitottabb, beszédesebb.

Én hangulat ingadozásra tippeltem, de az nem naponta változik, hanem akár egyik percről a másikra.


ápr. 29. 16:50
 1/2 T_Boti válasza:
100%
Szerintem semmilyen betegség. Csak simán ember vagy. De ha betegnek érzed magad menj el orvoshoz (ne genyózásnak vedd de annak több értelme van mint itt megkérdezni)
ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazából minden embernek más a hangulata mindennap, ritka ha folyamatosan egyforma valakinek. Hangulat zavar akkor van ha naponta többször, vagy egy adott hangulat (pl depresszio) folyamatosan fennall akár hetekig, aztán követi egy felpörgöttebb epizód.
ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!