Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki abbahagyta a benzokat,...

Aki abbahagyta a benzokat, miket tapasztalt utana?

Figyelt kérdés
Bar milyen tortenet erdekelne h ki h hagyta abba, elvonasi tunetek, visszaesesek, barmi. Es hogy melyik gyogyszer volt, mekkora dozis stb.

máj. 14. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért érdekel? Te szedsz most?
máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Álmatlanság, szorongás

Frontin

máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Mar nem szedek semmit, de nagy dozisban szedtem Rivotrilt meg Xanaxot. Frontint is. Mindent is.

Masok tapasztalatai ezert erdekelnek, hogy mennyien tudtak leszokni.


2. Mennyi ideje hagytad abba a szedest?

máj. 14. 17:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Én néhány évig szedtem egy Medazepam-Teva nevű gyógyszert ez 10mg volt.

Elvileg magas vérnyomasra adták, mert azt gondolták idegi alapon van, napi egy tabletta volt este, azt utána atállították másfélre reggel-délbe-estére, mikor apám meghalt.

Így szedtem egy darabig, azt hiszem kb. Két-három évig. Utána döntöttem el, hogy ez így nem maradhat, első körben a délit hagytam el, ott nem volt gond, aztán a reggeli már nehezebben ment, volt némi idegesség, szorongás.

Megpróbáltam hirtelen letenni, az volt a legrosszabb akkor volt ott izzadás, tachicardia, az úgy nem ment, akkor visszamentem a lassú módszerre. A reggelit elhagytam, de az esti nagyon ragaszkodott, akkor már csak napi fél szem volt, de azt is úgy tudtam elengedni, hogy először két naponta szedtem, majd három. De így is volt olyan, hogy pl. Felébredtem area, hogy nem érzem a dél oldalam és kiestem az ágyból, meg ilyesmi.

Mindent egybevetve nem sokat segített, most megint rám akarták erőszakolt, hogy szorongok, de nem fogadtam el.

máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-esnek uzenem:

Nem megyek hozzad! Es letiltva maradsz, amíg vilag a vilag!


(Ez a tobbieknek kepzelem hogy hangzik. De ez a mentalis rovat. Tele orultekkel. Mit vartok.)

máj. 15. 02:17
 6/8 anonim ***** válasza:
sehogy. az eletem resze, nem tekintem letenni. ahogy pl egy pacemakeres sem fogja kiszedni magabol. nekem muszaj szednem ezeket, ha abbahagyom visszajon minden, de az nekem minek jo? Nem szoktam erteni a kerdeseket meg valaszokat, hogy le kell jonni rola, miert kell? Miert dont valaki ugy mondjuk egy nap mosogatas kozben "ah le kene a benzomat megyek gyakorira". Minek letenni ha gyogyit? Ugyis visszajon minden. Aztan mehetsz vissza kerni.
máj. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4 válaszolónak és a kérdezőnek nagyon le kéne ülniük egymással beszélgetni! Párterápiat javasolnék!
máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7! Csak, hogy értsd. a házasság, amiről kérdezőnk ír az ő ötlete volt, és neki volna előnyös. A baj nem itt volt, hanem -és itt hibáztam hatalmasat- ő szólt előre, hogy úgy fogok járni mint a többi pasi, aki ment volna hozzá, ha túl közel kerülök hozzá, azokat mind leépítette, mert bepánikolt -és ezt ő maga mesélte el- de nem vettem komolyan, aztán többször nekem támadt, bántott, kibékültünk, újra bántott és aztán már kiderült, hogy "személyiségzavaros vagyok" spoiler: nem vagyok, -ezt mostanra egy magánpszichológus, és egy rendőrségi profilozó is megerősítette- de neki kellett valami alap, hogy megszabaduljon tőlem is. 😢


ui. bocs amiért ezt itt mindenki előtt intézzük, aki ezt olvassa.

máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!