Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lenne az okos döntés?

Mi lenne az okos döntés?

Figyelt kérdés
Jelenleg nappali pszichiátriai kórházba járok. KB két hét múlva ott kellene hagyni mert nem tudom mit szól a munkahely, viszont elvesztem a védett környezetet - mit csináljak? 2 alkalommal 6 db Xanaxot vettem be a napokban.
máj. 14. 16:13
1 2
 1/11 Rakott karfiol ***** válasza:
Nem értem a kérdést.
máj. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem merek nagyon bátran elmenni onnan, mert kint vissza fogok esni. Ez viszont egy védett környezet.
máj. 14. 16:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudsz egész életedben védett környezetben lenni, mert az kb azt jelentené, hogy egy intézetben éled le az életed. Azt meg nem hiszem, hogy akarod. Szépen alkalmazkodj a külvilághoz, a Xanaxot meg felejtsd el, mert ha szeded nem tudsz valójában élni, csak bódulni. Kár lenne úgy élni az életedet, sok jóból maradnál ki! A kevésbé jó, meg a rossz dolgok is az élethez tartoznak. Ha mindig minden tökéletes lenne, az hamar unalmassá válna.
máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Rakott karfiol ***** válasza:

Ja, hogy elkezdesz dolgozni és amiatt hagynád ott a kezelést?

Nézd, én azt gondolom, hogy lenne még ott dolgod. A kettőt együtt kellene.

máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha a munkádat ellátod hiánytalanul, nekik mi közük ehhez? Ha van rá módod hogy járj rendszeresen a kezelésre és segít is miért ne tennéd? Vagy ezt úgy értetted hogy bent tartózkodsz kezelés hossza alatt az intézményben és nem csak bejársz azokon a napokon? Nyilván az lenne a legkézenfekvőbb ha munkaidőn kívül fenntudnátok tartani a kezelést.
máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kórházi állomány tehát nem dolgozhatok mellette sajnos.
máj. 14. 16:43
 7/11 anonim ***** válasza:
A nyugtatokrol en is lebeszelnelek! De a kezelest ne hagyd abba amig nem vagy jol.
máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A korhazban kene segiteniuk a levalasban, illetve nekik kene (jol) megitelni, oke-e ha most abbahagyod. Vagy a te dontesed, mert dolgoznod kell?
máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom a munkahelyem mennyire tolerálja ezt.
máj. 14. 17:13
 10/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul szeretnék Dániába utazni két napra, de addig nem merek foglalni míg kórházban vagyok
máj. 14. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!