Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi lenne a helyes...

Szerintetek mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Szkizofrén vagyok és nagyon szeretek utazni külföldre. Most lenne szeptember elején egy két napos varsói kirándulás, csak ezzel 60 ezerrel leszek szegényebb, nyilván nem is ez a gond, hanem mindvégig szoronganék nehogy valami közbejöjjön, az még nagyon zavaró lenne, hogy azért fizetek hogy idegeskedjek.
2023. aug. 10. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
70%

Én nem vagyok skizofrén, de amikor évek óta tervezett 18 napos skóciai utam indulási időpontja közelgett, én is ideges voltam, nehogy pont akkor kapjon el egy vírus. És az a vicc, hogy előtte kb. egy héttel úgy is éreztem magam, most már belátom, hogy pusztán idegi alapon.

Évek óta gyűjtöttem rá a pénzt és tudtam, hogy ha elbukom, kezdhetem elölről a gyűjtögetést.

Aztán elmentem és életre szóló élményem lett.


Ha kezelőorvosod nem ellenzi, akkor fizesd be és bízz benne, hogy nem jön semmi közbe. ELVILEG bárkinek közbe jöhet egy betegség, de ha így gondolkodnánk, soha sehová nem indulnánk el - és semmi élményünk nem lenne.

2023. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!