Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van az állami pszichiáterről?

Figyelt kérdés
Van akinek nagyon rossz tapasztalata volt vele? Hogy inkább rontott, mint javított a helyzeten?

máj. 15. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Türelmes, nyugodt, kérdezhetek, felírja a gyógyszert, tanácsot ad. Terápiában nem tudom milyen lenne. Magánból tértem át, mert csalódtam és brutál pénzt kérnek most már.
máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából annyira nem törődik az emberrel, csak kiírja a gyógyszert és viszlát. De szerintem általánosítani itt nehéz, nyilván nem mindenki ilyen.
máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jó tapasztalatom van, párom kapcsán. Évek óta jár hozzá, igaz, hogy nincs sok ideje egy egy emberre, de lehet kérdezni és figyel is mindenre. De nyilván ez is személyiségfüggő.
máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
En maganban csalodtam oriasit. Tb alapon eleg futoszalagszeruen megy es ott is csalodtam mar. De szerintem ember fuggo. Viszont mindegyik szeret gyogyszerrel tomni. Szeirntem jobb a pszichoterapia.
máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!