Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önbántalmazásnak számít ha...

Önbántalmazásnak számít ha hagyom hogy támadja a macskám a kezem?

Figyelt kérdés

(oltott stb mielőtt erre tér ki valaki)

Valamiért szeretem látni a hegeket a kezemen



máj. 15. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Igen. Fordulj pszichológushoz.
máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem attól is függ hogyan támadja. Ha csak játszik vele az nem feltétlenül baj szerintem, de ha direkt provokálod és ténylegesen támad az igen (akkor viszont szemre mennek általában). Én is szeretem hagyni, hogy játszanak vele. Azt nem is nevezném támadásnak.
máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem mintha eddig segített volna
máj. 15. 17:01
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

"Szeretem látni a hegeket a kezemen." Az nem játék a cicával, 2-es.

A pszichológus? Hát az csak akkor segít, ha megbízol benne, és te is akarod, hogy segítsen. Magától nem. Mivel te nem tárgy vagy, amit meg lehet valami vésővel meg kalapáccsal formálni.

máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha szándékosan hergeled fel a macskát, hogy bántson és fájdalmat okozzon, igen akkor ez önbántalmazás.
máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

#2 vagyok

#4 nekem is tele van hegekkel a kezem és én is szeretem nézni őket pedig most semmi bajom lelkileg :D Valahogy emlékeztet, ha hazaérek újra ott lesznek a kis szőrgombócaim. Vagdostam is magam régebben de az teljesen más érzés volt mint mikor játszanak a kezemmel. Úgy értem lelkileg más. Nyilván lehet mögötte lelki dolog is, egy szóval se mondtam, hogy nem, csak azt, hogy nem feltétlenül.

máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mazochista lehetsz egy kissé. Tanítsd meg a cicut, hogy ne támadja a kezed.
máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De van bajod lelkileg, 6-os.
máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem szándékosan hergelem de jogos a felvetés
máj. 16. 14:54
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az számít, hogy mi a motiváció, nem a cselekvés. Ha te ilyen céllal csinálod, akkor az.
máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!