Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is leszögezném, hogy nem szeretnék bántó jellegű válaszokat, ezeket most kérlek mellőzzétek.

17 éves lány vagyok, mostanában nehéz időszakon megyek át. Viselkedésemben nagyon lobbanékony vagyok mostanában,veszekedések során gyakran elvesztem a kontrollt az indulataim felett, és földhöz vágok ezt, azt ami éppen a kezemben van, illetve sajnos csúnya dolgokat mondok a körülöttem lévőknek. Nagyon bánt, hiszem az alaptermészetem nyugodt, barátságos, nem szeretnék idegbetegnek tűnni, sem úgy viselkedni, de egyszerűen nemtudom megfékezni magam. Félek, hogy baj van velem.

Tudnátok valami tanácsot adni? Köszönöm előre is!:)



máj. 17. 13:18
 1/2 Mad Max2 ***** válasza:

Szorongás okozza valószínüleg.


Ha ez régebb óta van nálad akkor a háziorvost kerewsd fel, ő majd tudja mit kell tenni, kihez kell fogdulnod

máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem régóta van, és csak nagyon ritkán fordul elő szerencsére. De nagyon lelkiismeretfurdalásom van miatta, nem szeretnék ilyen lenni:(
máj. 17. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!