Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi marihuána használók...

Napi marihuána használók nektek mennyire ront bele az alvásba a szmokizás?

Figyelt kérdés
Lassan lesz 1 évtizede hogy használom, nem kell felsorolni milyen csúnya dolgokat tud tenni az emberrel, mert érzem, csak az írjon aki benne van. Én elég szarul alszok már miatta. Nektek van ilyen problématok igen vagy nem, és írjátok le mióta szívtok, mennyit kb. kíváncsi vagyok.

máj. 16. 05:13
 1/3 Kólauborkával ***** válasza:

10+ és nekem csak akkor zavar be, ha nem szívok.

Egyáltalán mennyi az “átlagos” napi fogyasztásod?

Bár egy ideje eléggé vegyes be tolom, valószínűleg abba os fogom hagyni.

máj. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

majd 20 évig szívtam kisebb nagyobb megszakításokkal

én rendre túlaludtam magam miatta, és nem jó értelemben

manapság kevesebb , de minőségibb az alvás , pihentebb vagyok, bár tény, hogy zölddel egyszerűbb az elalvás.

máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisebb nagyobb megszakításokkal 2003 óta tolom. Én ha szívok akkor nagyon jól alszom. Ha nem szívok akkor az első néhány nap még jól alszom (sőt bátor vagyok kijelenteni, hogy még jobban is mintha szívnék), viszont kb egy hét után elkezdek nagyon rosszul aludni. Valószínüleg akkor ürül ki a szervezetből teljesen.
máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!