Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi frontint kell bevenni...

Mad Max2 kérdése:

Mennyi frontint kell bevenni egyszerre ahoz hogy annyira nyugodt legyek hogy kb szarjak mindenre ami körülöttem zajlik?

Figyelt kérdés

Pl egy előre látható konfliktus esetére...

A cél hogy laza legyek a vita során és nyugodt tudjak maradni.



#Frontin #nyugodtság #teljes nyugalom
máj. 21. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Az elore lathato konfliktusra pont tudsz mentalisan keszulni. Mit mondasz, mire szamithatsz a masiktol, hogy maradj nyugodt, elhatarozod, h elmesz, ha szarul erzed magad benne, mi az a pont amikor hagyod a fenebe stb. Ne a nyugtatora bizd az eleted, hanem sajat magadra.
máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen csoda dózis nem létezik. 0,5mg fölött már valószínűleg eléggé leszedáltnak/dedrogozottnak tűnnél, ha nem szeded rendszeresen. 0,5-nél pedig még simán fel tudsz baszódni/izgulni valamin. A gondolataid és személyiséged is megmarad, persze nem a szokásos módon reagál a tested, ami adhat egy önbiazlmat és a placebo hatás is ott van még. Szóval nyugodtabb leszel, de azért nem válsz tőle rettenthetlenné. És arra amire használni akarod pedig csak annyit tudok reagálni, hogy nyilván nem normális befrontinozni egy vita miatt, de ezt te is pontosan tudod.
máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Hát csak az én példámmal tudok neked szolgálni és én nagyon ritkán szedem kb. 1 évben 3-4-szer

0,5 mg-1,5 mg: kevés

2 mg-tól felfele: világ nyugodtsága rajtam van, hátránya: egy értelmes magyar mondatot nehezen tudok összerakni és konkrétan csak vagyok.

Szóval szerintem ez nem a legjobb ötlet.

máj. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt szeretném tudni és azt, hogy recepet nélkül kapható? Nagyon fontos lenne :( összerezzenek a busz, a köhögés,minden inger hangjától. Nagyon fontos lenne, egyetemi vizsgáim vannak hátra. Papíron pánikbeteg vagyok és agorafóbiás, de ez ami velem történik ez nagyon nem az :(
máj. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Venykoteles.
máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!