Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2mg vagyis 8/ 0.25-ös Xanax...

2mg vagyis 8/ 0.25-ös Xanax mihez vezethet? (Nincs fel írva nekem)

Figyelt kérdés

máj. 22. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Elaltat
máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Végleg, vagy hogy kell ezt elképzelni?
máj. 22. 21:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Xanaxszal nem tudsz öngyilkos lenni, csak a vesédet cseszed szét vele, ha sokat veszel be egyszerre. Az meg hosszútávon nem szép halál.
máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
máj. 22. 21:32
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Inkább ne vegyél be egyet se, hosszútávon addikcióhoz vezet. Én is csak nehezebb napokon szedem, de amint lehet elhagyom, mert nagyon kártékony a hozzászokást illetően.
máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Alkalmanként 2 mg semmi, max. álmos leszel. A vesét nem igazán károsítja, inkább a májat, de azt sem ennyitől.
máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Engem gyorsan elaltatott. De másnap használhatatlan voltam tőle. Folyamatosan fáradt voltam és nem tudtam koncentrálni semmire.
máj. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En amikor 5 vagy tobb mg-ot szedtem be, nem voltam almos egyaltalan. Inkabb azt mondtak, ugy beszelek mintha valaki be lennek rugva. De ez is csak 1 - 2 oran at tartott.
máj. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kicsi mennyiség, de a xanax nem egy jó cucc. Baromi sok mellékhatás, és ja. Addikciót is okozhat.
máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!