Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki fogyasztott már speedet,...

Aki fogyasztott már speedet, elmagyarázná kicsit részletesen és érthetően, hogy mi az a “lejövő” és mi az a “kattogás”?

Figyelt kérdés
Mikor vannak ezek, miért és meddig?

máj. 24. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ne fogyasszál.
máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Jobb ha nem tudod és ezzel fejezd is be!

Ne legyél drogos k*csög!

máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Mar feltettel ma errol kerdest.

Hagyd a sracot, nem tudod megvaltoztatni.

máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

:D figyu egy fiata tapasztalatlan hyerek kèrdez èn az imènt írtam privàtba neki èn szerintem nagyon jòlismerem ennek a sz@rnak minden oldalát s így ilyen fejjel rohadtul ellenz a dolgot de…ahogy ènis úgy tiis voltatok fiatalok s a legjobb tapasztalatot magad szerzed ha eszedvan akkor pedig hallgatsz ès levonsz okos dolgokat màsok tapasztalataibol… ennyi

Ha màr valamitôl valamit elvàrsz legalàbb olyan szerrel tedd ami nem erôszakolja meg a szervezetet…

máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

lejövő: drogfogyasztást követő tisztulási folyamat. Amikor kiürül a szervezetedből a cucc. A speednél a leggyakoribb, amikor testileg, lelkileg, mentálisan fáradt vagy, mégse tudsz elaludni, vagy csak nagyon nehezen. Vagy éhes vagy, de mégse tudsz enni, legfeljebb csipegetsz. Ezzel párosulhat egy szorongó, feszengő érzés, akár enyhe paranoia is, ami szintén nem kellemes.

Kattogás: a drog utáni sóvárgás. Speed mellett a mindennapi fogyasztó hozzászokik egy bizonyos “tempóhoz”, ami mentél éli az életét. Cucc nélkül viszont a legegyszerűbb dolgok végrehajtása is 5x olyan nehéznek tűnhetnek. Szintén feszültséggel jár, ha nincs, “kattog" utána...

máj. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%

New megint egy diszkópatkány kérdés. Azért mondom mert a diszkóban van olyan zene, amit drog nélkül nem lehet élvezni, tehát jó hely a terjesztőknek....


Inkább hallgass olyan zenét, amit drog nélkül is lehet élvezni.


Vagy nem tudom tucc tucc?

máj. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
A 6-osra reagalva nem Annát szoktak szippantani hanem esztert.
máj. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
A drog a zene!
máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt a zene drog pàrhuzam felejtős…az egyik legjobb cimborám mattJÓZANUL is gerjed arra a kibaxottt rohadt oldschool hardcore ra…..én szeretem a zenét műfajtol független ha tetszik akkor nekem jó..de az a nyomorult hardcore se becuccozva nemvonzott soha és még akkoris zavaróvolt tisztán meg kimondottan a tököm hegyére sem kívánom…
máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!