Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lássam pozitívan a...

Hogyan lássam pozitívan a világot?

Figyelt kérdés
Rájöttem hogy mindig csak a rossz dolgokat látom meg a világban.Sokszor nem érdekel semmi, kizárom a külvilágot.Normális ez?hogyan változtathatnék hogy jobb ember legyek?
2010. okt. 29. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi a problémám.
2010. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bolondulj meg! mindent vegyél viccnek csak azt vedd komolyan ami tényleg komoly! hülyéskedj sokat ebben sokat segit 1 másik lökött fél!:D mindjárt van miért élni! a hülyeségért:P tudomásom szerint ebbe még senki sem halt bele és 1 próbát megér:) körülöttem mindenki ilyen és nehéz nem pozitívan látni a dolgokat!
2010. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Az élet túl rövid ahhoz, hogy komolyan vedd"
2010. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy rózsaszín szemüveget kéne felíratni...
2010. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor legjobb olyan emberek társaságát keresni,akiknek vidám a természetük,ők feldobják a te hangulatodat is.

Miért kéne jobb embernek lenned?Azért,mert most negatív felfogással lógsz a Világba még nem lettél rossz...:)

Keress barátokat,menj kirándulni,szórakozni,ne depizz,ne sajnáld magad,pörgesd fel egy kicsit az életedet!!!Lehet,hogy kissé leeresztettél,sokat vagy egyedül,sokat gondolkozol hülyeségeken,mindenkivel előfordul ez!!!Haverok,Buli,Fanta......:D

2010. okt. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!