Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha izgulok, ideges vagyok,...

Ha izgulok, ideges vagyok, örülök, félek egy rángatózási kényszer jön rám, MI lehet velem, semmi gyógyszer nem hat?

Figyelt kérdés

Helló segítséget szeretnék kérni vagy legalább tanácsot mert nagyon el vagyok keseredve!

AZ EGÉSZ KB 2008 NYARÁN KEZDŐDÖTT,még Erdélyben,teljesen normális csajszi voltam sőt olyanb aki egész életében mókamester volt és udvarlóim is voltak 1000en nem vok ego de ez az igaz,anyukám itt dolgozott pesten és úgy volt hogy költözünk én nem szerettem volna otthagyni Erdélyt mert szerettem+haverok...és a nyarat édesapámnál töltöttem,szüleim elváltak.Azt vettem észre magamon itt pesten hogy ha ideges vagyok vagy valami erős érzés ér akár pozitív akár negatív a fejemet rángatom mint valami epilepsziás,ezt nagyon-nagyon szégyeltem,de kezdett felerősödni és osztálytársaim közül már 1-1észrevette h rángatózom,akkor mérgemben elmentem orvoshoz,neurológián felírtak 4féle gyógyszert de egyse hatott,majd elkerűltem pszihiátriára ahol nem vicc egy szatyor gyógyszert próbáltak ki rajtam kb 3hónapig jártam de egyse hatott!ismét visszakerűltem neurológiára és ott kaptam megy RIVOTRIL nevű gyógyszert ami GYENGÉN "hat" de ha hideg éri a nyakam azonnal elkezdek rángatózni,mióta van ez tönkretette az életem barátaimmal nem foglalkozom zárkózott,depis vagyok.Kb 2,5éve járok dokihoz és mióta járok 3dokinál voltam de senki nem tud semmit volt ct/mr/szívvizsgálat/szemfenék vizsg/vérvétel de semmi

HA VALAKINEK VAN/VOLT ILYEN PROBLÉMÁJA KÉREM ÍRJON MERT MÁR NEM ÉRDEKEL SEMMI ÉN EZT NEM BÍROM @ÖNGYILKOS LESZEK!


18/L


2010. okt. 30. 00:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tickes vagy?
2010. okt. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Semmilyen betegségem nincs ezen kívűl,és mindig is makkegészséges voltam!
2010. okt. 30. 01:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Az nem zárja ki a tick-et.
2010. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 lovasoktató válasza:
Nagyon sok mindent befolyásol az agy.8felnem dolgozott traumák)Ahogy olvastam a panaszaidról az tünt ki belölle hogy sok minden ért abban az idöben amikor kezdödött.Szerintem próbáld mg bebeszélni magadnak hogy semmi bajod nincsen,kezdj el nyitni a világ felé ujraÉs próbálj meg bizalmast keresni akivel elbeszélgethetsz a dolgaidról.Esetleg enyhe nyugtatót is szedhetsz de ezt beszéld meg az orvosoddal.Szerintem ez inkább stressz miatt alakult ki .Atest képes önmagát gyogyitani ha hiszel benne.
2010. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jah és kifelejtettem h mikor ez történik velem akkor homályos a látásom,tompul a hallásom kábult vagyok egy picit
2010. okt. 31. 23:14
 6/12 anonim ***** válasza:

Helló,


én is Rivotril-t vagy Xanax-ot ajánlanék első hallásra. Azt azonban hozzá kell tenni, hogy ezek csak tüneti kezelések és csak átmeneti időszakra jók. A kizáró okot, azaz az erős stresszt kellene megszüntetni.


Még megkérdezném azt is, hogy pihensz eleget? És sportolsz valamit? Mindkettő csodákat tud tenni.

2010. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
pihenés kecés van de sokszor bringázom
2010. nov. 1. 22:36
 8/12 A kérdező kommentje:
*v
2010. nov. 1. 22:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van hasonló nyakizomgörcsöm néha nagyon kellemetlen helyzetekben, nem tudok mást tenni mint kerülni h ilyenbe kerüljek. :(

(Ez talán vmi védelmi reakció lehet amikor ellenséges környezetben vagyok)

2010. nov. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

utolsó

jártál már orvosnál?adtak valamit ami hatott?mi okozza?írj le mindent kérlek!

2010. nov. 3. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!