Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magas trombocita okoz-e...

Magas trombocita okoz-e hallucinálást?

Figyelt kérdés
Barátnőm a Pszichiátrián fekszik, már másodszor, sajnos. Először áprilisban került oda, és augusztusban hazaengedték, sajnos sokféle gyógyszert nyomták bele, és 3-4x elektrosokkot is kapott. :( Anyjával beszéltem, hogy mi van? Azt mondta, hogy magas trombocita miatt hallucinál. Egyik napon kicsit rosszabbul volt, a másik napon jobban volt. Most rosszabbul van, nem érti magát, hogy mi van magával, kicsit remeg a keze, érzi a merevséget. Anyjától tudtam meg, hogy kicsit erősebb gyógyszert kapott, hogy csökkentse a magas trombocita számot, és megállapítsa, mi a baja van. Ez igaz? Vagy anyja félrebeszél? Napi 5 gyógyszert szed.
2010. nov. 4. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Baromság nézz utána a biológiában mire valók a trombociták!
2010. nov. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Légyszives irj egy privát e-mailt, segitek!
2010. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Jah, és én vagyok leugatva, amikor óva intek a pszichiátriától mindenkit, akit nem 100%-ban muszáj odaküldeni...

Tessék emberek! Tádám!!! ENNYI.


Kérdésre: NEM amiatt hallucinál. Ennyi.

2010. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bzsani0@gmail.com
2010. nov. 5. 11:06
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Hát, ha a magas trombocita szám enyhe trombotikus tüneteket okoz az agyi kapillárisokban, azaz elzáródások ill. véráramlási zavarok lépnek fel, akkor lehet. De ha elektrosokk a kezelés, akkor az nem a trombocitaszám miatt volt.........
2013. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az aynja is pszichiátriai eset.. ha 5 gyógyszert szed biztosan kezelik. elektrosokkot már nem alkalmaznak humanitárius okokból.

Az emelkedett trombocita vértképzési zavarra utal, ami lehet mellékhatás is akárcsak a hallucináció de nincs összefüggés.

2013. dec. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!