Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amióta a párommal ismét...

Amióta a párommal ismét együtt vagyok kialakult egy szorongásos félelem. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Egy hosszabb időre elváltunk a párommal. több mint félévet harcoltam azért hogy újra együtt legyünk és most úgy néz ki, hogy megint kibontakozóban van köztünk a dolog de azóta kialakult egyfajta szorongás bennem félek hogy elveszítem, hogy történik vele valami hogy egynap már nem jön. Van, hogy nem keres fél napig már már sírógörcsöt kapok és gyakran tőr rám egy rossz érzés amit nem tudok megmagyarázni. Mit lehetne ez ellen tenni? Vagy ez mi?
2010. nov. 8. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Na igen... a kit kígyó megmart...

Ezzel s viselkedéssel végképpen tönkreteszed a kapcsolatot. Rémes társ, aki folyton nyavalyog, rinyál és könnyeivel zsarol. Az ilyentől meneküli kell.

Minthogy hirtelen úgysem tudsz megváltozni, iszogass citromfű teát, enyhe nyugtató hatása van, és nem ártalmas mint a gyógyszerek és az ital vagy a drog.

Bízzál magadban, hidd el, hogy Tégedet szeretni lehet.

2010. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Labilis az önmagadhoz való viszonyod. Konkrétan nem szereted magad. Mástól várod ezt el, hogy ő bizonyítsa. Ha ezt meg is teszi, akkor ez olyan mintha vizet öntene egy lyukas dézsába.

Az emberek nagy része ilyen, de ez könnyen kezelhető (nem gyógyszerrel). Én a spirituális gyógyulásban hiszek, ha valamennyire fogékony vagy erre, akkor küldj egy privátot, és tudok adni tippet, hova lehetne fordulni ezzel.

2010. nov. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mindenképp keress fel egy szakembert mert akkor fogod elvesziteni tényleg ha nem normalizálódsz.(bocsi a kifejezésért)
2011. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!