Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegesség ellen milyen recept...

Idegesség ellen milyen recept nélkül kapható nyugtatók vannak? Hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Mostanában elég ideges vagyok, és szükségem lenne rá. Milyen erősségű? Nem kell túl erős, csak nem szeretnék annyit idegeskedni.
2009. jan. 11. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Valeriána gyógyszertárban és egyes gyógynövényboltokban, drogériákban is kapható, gyógynövényből készült természetes nyugtató, feszültségoldó. Van többféle változata is, a boltban segítenek neked választani, de akár különböző teákat (pl. citromfű) is kipróbálhatsz.
2009. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a gyógynövényboltba is megkapod:Sedogelat, ez drazsé, amiben, citromfű, stb..gyógynövényekből áll természetes, mint ahogy a citromfűt , vagy a macskakaromgyökér is nagyon jó ha teát készítesz belőle. Ezek csak a gyógyszertárakban kaphatóak: Sedatíf pc->(ingerlékenység csökkentése, túlhajszolásra,) homeopathiás szerek közül, amik golyók, és a nyelv alatt oldódnak, és onnan szívódnak fel, ezek is természetes anyagok, és gyógynövények kivonatai .Én nagyon szeretem őket, és nagyon jók de csak a gyógyszertárakban kaphatóak a tüneteidenek megfelelően Nux vomica(türelmetlen, ingerlékeny, hirtelen haragú, túlterhelt, alvászavar is társul hozzá), kalium bromatum(nyugtalan , kezei állandóan járnak, álmatlan , fogcsikorgatás is jellemző), zincum metallicum(ingerlékeny, kezek és lábak is járnak, intellektuállisan fáradt)Ignatia(ideges , gyakran bosszús, és mérgelődik)mindegyikből 15 CH , vagyis hígítás, és napi 1X5 golyót a nyelv alá.Szóval ezek is nagyon jók, csak a tünetnek megfelelően kell kiválasztani.De a legegyszerűbb, hogyha megpróbálod a sedatf pc az komplex készítmény, és széles sprektumú.
2009. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%

Kedves kérdező!

Amikor felteszel egy kérdést, akkor megjelenik az eddigi öszes témába vágó eddigi kérdés és válasz. És ez a kérdés itteni fennállásom óta már legalább 200-szor volt, gyakorlatilag naponta többször. Én szakmabeli vagyok, nagyon türelmes és segítőkész, és eddig mindíg megírtam a választ, és látom, hogy nem csak én, hanem többen próbálnak segíteni ilyenkor. De most már egy kicsit fárasztó naponta ugyanazt leírkálni, mert a kérdésfeltevőnek nincs kedve visszaolvasni a korábbi kérdésekre érkezett válaszokat.

Kérek szépen mindenkit, hogy vegye a fáradtságot és lapozzon vissza, még csak keresni sem kell, mielőtt egy ezerszer feltett kérdést megismételne.

Köszönöm.

2009. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!