Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a legjobb szorongás...

Melyik a legjobb szorongás elleni gyógyszer? Recept nélküli!

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 09:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%

Szorongas, mint belso felelem!

Ezt igazan belulrol tudod kezelni, de Hangulatjavito, vagy Nyugtatoteakevereket tudsz vasarolni, s ezt fogyasztani 2x, reggel-este 1-1 cseszevel. Aztan pedig rendet kell rakni az "elmedben", s erre nincs kulon gyogyszer, ez a Te feladatod.

Mi okozza ezt a szorongast? A gondolataidat kell megvaltoztatni.

2011. márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

piacokon lehet venni zoloft-ot az ilyen hangulatjavító orvosi drog de igen gyenge.

nekem 1 szemtől egész nap jobb a kedvem ha szarul vok. nem röhögök tőle meg nem is örülök neki csak simán jól érzem magam

2011. márc. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
A Valeriana Relax is jó.
2011. márc. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
meg a rexetin
2011. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Szia! És tudnál ajánlani hangulatjavító teát vagy gyógyszert?
2011. márc. 4. 09:31
 6/24 anonim ***** válasza:

citromfű tea



vagy homeobogyó: sedativ pc...gyenge de jó

2011. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%

A Hangulatjavito es a Nyugtatoteakevereket igy, ezen a neven tudod megvasarolni, hiszen ezek a Herbarianak a kesz termekei.

Tapasztalatbol irtam ezeket, mivel mi mar evek ota hasznaljuk,

tehat nem kell gyogyszert vasarolni, s foleg nem a piacon, mivel ma mar nagyon sok a hamisitvany pl., tehat ne kiserletezz!

Gyogynoveny szakuzlet, patika, dm, Rossmann-ban tudod megvasarolni, s ha jol tudom, akkor 500 Ft kb. az ara, de a lenyeg az, hogy nagyon hatasos.

Vagy pedig a patikaban tudsz vasarolni Valerianna nyugtato tablettat, ami szinten gyogynovenyeket tartalmazz, s ennek az ara 2.000 Ft korul mozog jelenleg.

De a belso felelmet Neked meg kell szuntetni, mivel ezek segitenek ugyan, de megoldani az igazi problemat nem fogjak.

2011. márc. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Orbáncfű.
2011. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
26%

Én tudok egy nagyon jó szorongás elleni "gyógyszert!"

A Biblia azt mondja, hogy ha megismerem az igazságot (itt Jézusra utal), akkor megszabadulok!

Nagyon sokféle megszabadulás van csak azért mert valaki hitt Istennek, hogy simán megtudja szabadítani őt.. mindentől..

A lényeg: Kérni kell Istent, hogyha létezik, hogy jöjjön be az életembe, és legyen az életem Ura! Ha nem létezik, akkor magadba beszéltél 1mondatod. De ha így igaz... :P


Mit gondolsz erről? (Nekem tapasztalat)

2011. márc. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 enza válasza:
50%

Próbálj meg meditálni, relaxálni, imádkozni vagy hívd ahogy akarod, de tapasztalatból tudom, hogy nagyon hatásos...és gyógyszereket sem kell beszedni, elég naponta 10-20 percet rááldoznod.

Sokszor a legegyszerűbb megoldás a legjobb!

2011. márc. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!