Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik jobb helyzet? Ha...

Melyik jobb helyzet? Ha szereted magad és mindenki utál, vagyha utálod magad és mindenki szeret?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ilyen helyzet nincs!
2010. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzet 100% hogy nincs!

Ha úgy érzed mindenki utál akkor pszichés gondjaid vannak

2010. nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tegyük fel, hogy van
2010. nov. 19. 13:19
 4/11 A kérdező kommentje:
ám nem magamról beszélek. írtam valahol ilyet? csak elméletben érdekel, és örülnék, ha kapnék válaszokat rá : )
2010. nov. 19. 13:20
 5/11 anonim ***** válasza:
ha szereted magad és mindenki utál, az a jobb :)
2010. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ja.
2010. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elméletben akkor inkább szeressem magam és mindenki más utáljon. Mert aki magát utálja, az nem lesz boldog attól sem, hogy mások szeretik (nem hiszi el nekik,hogy őszinték, stb), de aki magát szereti, az valamicske boldogságot (most értékítélet nélkül beszéljünk róla) csak kap a helyzetből. Szerintem ha magad utálod, akkor élhetetlen az élet. Az az alap, hogy legyél jóban magaddal.


25/L

2010. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha utálod magad, rossz lesz a kisugárzásod, és ezért sokan nem közelítenek feléd. Viszont ha van önbizalmad, jó a kisugárzásod, sokkal könnyebben ismerkedsz.

Tehát ha mindenki utál, valószínűleg magadat se szereted eléggé.

2010. nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha képes vagy szeretni és elfogadni magad úgy, hogy tisztában vagy a hibáiddal is. Ha elfogadod magad úgy, hogy a jó helyről érkező éíptő jellegű kritikától sem zárkózol el. És főleg: ha nem gondolkozol azon túl sokat, hogy mások mit gondolnak rólad. Olyan nincs, hogy mindenki utáljon, ahogyan olyan sem, hogy mindenki szeressen Téged.
2010. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én szeretem magamat. Mármint belső tulajdonságaimat egyszerűen imádom.Ez van, de szerintem a sok gyűlölködő és elitélő gonosz önszándékú emberek között én egy igenis jó ember vagyok. De mégis vannak akik utálnak és elég sz*r. Inkább utálnám magamat és mindenki szeretne. Bár az utálnám magamat, az ne az legyen, hogy én is olyan legyek mint a többiek...Jézusom az borzasztó lenne :D
2010. nov. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!