Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Súlyos depresszióban szenvedők...

Súlyos depresszióban szenvedők, hogy érzitek magatok mostanában?

Figyelt kérdés
Én is súlyos depressziós vagyok, és sok hullámvölgyem van mostanság.
2010. nov. 26. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyik pillanatban még mosolygok, a másikban meg sírógörcs jön rám. Talán a most közelgő ünnepek miatt van nálam is ez a hullámvölgy, hogy egyedül leszek...
2010. nov. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ebben a rossz időben kinek nincsenek hullámvölgyei? Majd tavasszal minden jobb lesz. Remélem...
2010. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy mások hogy érzik magukat, én személy szerint nem éppen a legjobb formámban vagyok. Lehet hogy tényleg igaza van az első hozzászolónak, hogy jönnek az ünnepek és azért vagyunk ilyenek, csak remélni tudom, hogy tavasszal tényleg jobb lesz...
2010. nov. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szedtek rá gyógyszert? a gyógyszer mellett is vannak hullámvölgyek?
2010. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rájöhettél,hogy ősszel fokozódik a borongós sötét időben.Próbálj minél többet kimozdulni csakazértis alapon.
2010. nov. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már gyógyult vagyok, azóta mióta kiszórtam a kukába az összes gyógyszerem és megtanultam magamon segíteni.
2010. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem nincsenek hullámvölgyeim mindig inkább mindig olyan egyhangúan unottnak érzem magam néha van 1-2 jobb nap de nem évszakonként változik nálam.
2010. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Erről is Orbán tehet.
2010. dec. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Két okból írtam a fenti hozzászólást.

1. Talán némi humor segít a búbánaton. (Bár pontosan tudom, hogy a depressziósnak nem az a baja, hogy szomorú.)

2. Bár nekem csak enyhébb hangulatzavaraim vannak, de az elmúlt hónapok politikai eseményei nem tettek jót neki. Komolyan.

2010. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, jó a humorod! Amikor elolvastam, jót nevettem, ez már fél siker!
2010. dec. 6. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!