Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs semmi veszítenivalóm,...

Nincs semmi veszítenivalóm, mert mindent elvesztettem, mégis miért éljek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi években szépen lassan elveszítettem nagyon sok dolgot önhibán kívül. A családnak csupán az árnyéka van már meg, a barátaimtól eltávolodtam, így érthető módon ők is eltávolodtak tőlem. Kapcsolatot kialakítani képtelen vagyok, egyszerűen nincs semmi ami előre hajtson. Lehet mondani, hogy gyáva, lusta sz@rember vagyok, de komolyan legszívesebben eldobnám az életemet mert annyira üressé vált és esélyét sem látom, hogy valaha "tudnék valamiért élni". Igazából nem tudom milyen választ várok erre.

Köszönöm, hogy elolvastad!


2010. dec. 4. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
És most sajnáljunk? Mindenkinek vannak problémái és próbálják megoldani. És nagyon szánalmas ahogy itt sajnáltatod magad.
2010. dec. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

hány éves vagy?

hasonló vagyok csak én sokmindent önhibából vesztettem el :P

2010. dec. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szinte azonos a problémám - írj privátot.

Pszichiáter sem segített...

Valójában unatkozom.

2010. dec. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha sz@rembernek érzed magad, mert bántottál másokat, akkor azokkal rendezd le akiket bántottál, az a lelkiismereteden is segít.
2010. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

21f vagyok.

Nem bántottam senkit, a jelzőket, mint a sz@rember arra írtam, hogy kívülről valaki mondhatná ezt, mert, hogy mit sajnáltatom magam és társai, de egyszerűen képtelen vagyok cselekedni, komolyan mintha élőhalott lennék és nem tudok rajta változtatni és az a baj, hogy egyre kevésbé is akarok..

2010. dec. 4. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves Levélíró!

Nem lehet, hogy depressziós vagy? Akkor orvoshoz kell fordulni!

2010. dec. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha leírod, hogy nem érzed jól magad, az nem önsajnáltatás. a nők amiatt is élnek tovább, mint a férfiak mert hamarabb kibeszélik ha bajuk van, sok hülye lúzerrel meg nem kell foglalkozni akik szerint ez önsajnáltatás, főleg mert egy középsúlyos depressziós vagy valószínűleg aki megy át lassan súlyosba.
2010. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 requiem102 válasza:

Kedves kérdező, nálam ugyan ez a szituáció . Megzuhantam , az életem romokban hever saját hibáimból kifolyólag, amit már nagyon nehéz lenne megváltoztatni. Úgy látom nincs kiút de keresem minden erőmmel hogy segítsek magamon. A szociális életem már sehol nincs, hol ott fél éve voltak jó barátaim akikkel mindent lehetett csinálni, de már most olyan a helyzet, mint amit te is le írtál hogy már senkim sincs. Mindenki eltávolodott, egyedül maradtam. Élet célom sincs, mivel a helyzetem annyira rossz hogy már élni sincs kedvem, ebből kifolyólag történt olyan amit nem szabadott volna hogy elveszitsem az életemet , de megzuhantam.

Figyelj ezen csak te magad tudsz változtatni, még pedig úgy hogy minden erőddel ráfekszel a dologra. Tudom szörnyű hogy egyik percben mintha boldog lennél a másikban pedig az elkeseredetség és a gyűlölet tombol benned. Hidd el tudom , már 2 éve ebben a csapdában vagyok. Na mint már mondtam csak te tudsz ezen segiteni senki más és próbáld nem feladni a dolgot. Remélem segitettem valami!

2012. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!