Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni az ellen hogy...

Mit lehet tenni az ellen hogy nincs kedvem kimozdulni a férjem egy szemétláda, és azon jár az eszem folyamatosan hogy hogy kellene ennek/magamnak véget vetni? és senkivel nem tudom megbeszélni

Figyelt kérdés
ja és a férjem pszicho ugyhogy azt ne javasoljatok hogy menjek ahhoz.
2010. dec. 10. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül menj el szerintem pszichológushoz, de olyanhoz, aki nincs kapcsolatban a férjeddel.

Vagy pedig beszélgess egy baráttal

2010. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sztem fordulj a buddhizmushoz. Nem kell azt imádni amit ők, nem kell abban hinni amiben ők, csak kicsit más szemszögből kell nézni az életet.


Meg kell tanulni, hogy vannak dolgok, amik elsőre annyira rossznak néznek ki, hogy meg akarunk halni és ezek annyira erősek a szemünkben, hogy észre sem vesszük őket. Én már megtanultam.


Nekem most minden gond a nyakamon, de ha úgy állnék hozzá, mint te, már régen összeroppantam volna. Van bennem valami, amitől "fény" az egész testem és boldogság, nyugodtság. Ezt segíti a meditáció is. Ami itt van, az nem más, mint a karmád. Azt játszod végig, amit az életbe, előzőben adtál, most kapod vissza. Az öngyilkosság nem megoldás. Csak magad alatt vágod a fát, ráadásul utána kezdheted előről...


A hozzáállás világokat képes mozgatni. Fogadd meg és ha sikerül egyensúlyba kerülnöd, észreveszed milyen szépen csillog a fény a vizen, milyen kincs a madarak csicsergését hallgatni, vagy mezitláb járni a fűben :)


Ha segítségnek érezted, akkor írhatsz privit, segítek :)

2010. dec. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy nincs kedved kimozdulni, de mégis tedd meg!eleinte erőltetésnek fogod érezni, aztán belejössz!olyan helyekre menj/olyasmit csinálj, amik neked fontosak, ahol jól érzed magad!olyasmi is lehet, amit te szeretsz, de a férjed mindig utálta, ezért soha nem mentetek el.ha tényleg nincsenek barátaid, és nincs akivel megbeszéld,akkor szerezz új barátokat!iratkozz be egy tanfolyamra, vagy járj le aerobicra egy közeli terembe, ott sok nő megfordul egy ilyen órán.

sok sikert és minden jót

2010. dec. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nézz magadba hogy megéri-e a férjeddel maradni,ha nem akkor titokban gyüjts pénzt külön bankszámlán (lehet kérni a bankot hogy a leveleket ne küldjék ki így titokban marad)

ha olyan eber akivel lehet beszélni akkor mondd el hogy nem látod értelmét a házasságotoknak ha Ő nem akar elválni szemétkedni viszont igen akkor tűnj el titokban és kezdj új életet.

2012. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!