Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 30-40 év közötti, súlyos...

30-40 év közötti, súlyos depresszióban szenvedő férfiak, titeket mennyire akadályoz a betegségetek a mindennapokban?

Figyelt kérdés
Én 30 éves nő vagyok, 12 éve szenvedek a betegségtől. Érdekelne a másik nem véleménye.
2010. dec. 11. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
nem gondolod, hogy az a bajod forrása, hogy itt kell megkérdezned a másik nemet? a depressziót nem megérteni kell, hanem kezelni. Barátkozz, szórakozz, dolgozz közösségben...tedd meg az első lépést és figyeld meg hogy jönnek emberek akik segítenek a továbbiakban.
2010. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerintem jó lesz, ha megtanulsz olvasni! Mintha nem ezt kérdeztem volna!

Ahhoz semmi közöd, hogy mi az én bajom forrása!

Egyébként, hogy megmondjam: kezeltetem magam, dolgozom, vannak barátaim, nem ülök otthon, és csak sajnálom magam!

Csak éppen kíváncsi lennék úgy általában erre a dologra!

Bölcsebb maradtál volna, ha nem írsz semmit!

2010. dec. 13. 07:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Annyira egyszerü azt mondani hoyg a depressziót kezelni kell... Én 32 éves F vagyok.

Nekem teljessen tönkre ment az életem emiatt , nem tudok dolgozni, társadalmi életet élni teljessen össze vagyok törve. Biztos van aki tudja ezt kordába tartani de nekem nem megy sokat gondolok a halálra , jó lenne meghalni..

Csak a barátnőm miatt élek még , neki nem akarok fájdalamt okozni de nem tudom medig birom még...

2010. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!

Szívesen segítenék Neked, mert úgy érzem, két hasonló problémával küzdő ember sokat tud segíteni egymásnak, mivel ismerik a betegséget, problémákat, és nem azt hajtogatják, hogy "szedd össze magad"... (Szerintem Te is tapasztaltad, hogy a köztudatban ez a "menő").

Ha gondolod, írj privit, szívesen segítek Neked.

2010. dec. 14. 10:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudok privit irni, nincs kint az email cimed. Én is ugy gondolom hogy hasonló hejzetben levő emberek jobban átlátják megértik a másik baját és tudnak segiteni.

Nagyon sokszor én is megkaptam hoyg ugyan szedjem már össze magam, hát könyü azt mondani de sajnos a nagy töbség ezt nem érti meg... Ha gondolod beszélgesünk..

2010. dec. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kérdés alatt látod a privát e-mailt, tudsz írni:).
2010. dec. 14. 13:04
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!

Szívesen beszélgetnék Veled, írj!

2010. dec. 15. 07:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Irok csak össze kell szedjem magam a bátorságom hogy nyiltan beszéljek róla .. :)
2010. dec. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ne félj nyíltan beszélni a problémáidról, hiszen sorstársak vagyunk:)

Egyébként megértem a helyzetedet, nekem is sokáig nagyon nehéz volt felvállalni a betegségemet mások előtt, mert rengeteg előítélet van a társadalomban!

2010. dec. 16. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!