Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akit szerettem és mindent...

Akit szerettem és mindent megtettem érte, megalázott csúnyán átvágott. Az önbecsülésem, önbizalmam nulla. Boldogtalan vagyok és nagyon magányos. Barátaim nincsenek. Mit tegyek, hogy talpra álljak? Kiborít ez az állapot. Társkeresőn linkek a férfiak.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Az idő minden sebet begyógyít. Adj magadnak.
2009. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


Először is sajnálom ami Veled történt. Biztos nagyon nehéz, de próbálj meg minnél kevesebbet sopánkodni. Szép volt, jó volt, de ennyi volt!...majd jön más!:):):)


Kezdetnek nem lenne rossz, ha kimozdulnál ebben a szép időben. Tisztáznád magadban az érzéseidet, hogy mit akarsz most magaddal kezdeni.


Nincsenek barátaid!? Hát szerezz őket! Iratkozz be valamilyen tanfolyamra, szakköre ahol veled azonos érdeklődésű emberek vannak. Jó, tudom, hogy snassz tanács, de az akkor is így van. Vannak önkéntes munkák is, ott is nagyon jó kis társaságok szoktak összejönni. Ha budapesti vagy, akkor felhívnám a figyelmedet, hogy a közeljövőben(nem tudom mikor, hol, hogyan) lesz egy (színvonalas)futóverseny ahova minden segítséget várnak: autókat elterelni, vizet adni a futóknak. Minden korosztályból szoktak ott lenni emberek és jó buli is.


Ha pedig egy újabb kapcsolatot szeretnél elkezdeni, ahhoz az első és legeslegfontosabb az lenne, hogy tisztába jöjjél a saját értékeiddel. Ne hagyd, hogy szemét alak ennyire elvegye az önértékelésedet!!! Ha újra a régi az önbizalmad, akkor pedig el is kezdhetsz hódítani.


A társkeresőkről pedig az jutott eszembe, hogy anyukám barátnője is ott találta meg az igaz szerelmet, és most két gyerekes boldog családban él. Azt mondta, hogy egyáltalán nem csak selejtes akalok regisztráltak, hanem nagyon jóképű, menő üzeletemberek is, csak éppen nem volt idejük máshol ismerkedni és itt kötöttek ki...


Szerintem márcsak poénból is regszitrálj!:) Ha nagyon nem jön be az alak, akkor nevetsz egy jót, ha pedig igen, akkor Te is tudod a folytatást. Ráadásul, nemcsak társat, hanem barátokat is találhatsz!:)


Azért jó lett volna, ha oda írod hány éves vagy...


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.33éves nő vagyok.A lányom lassan 14 éves,és ő kezdi élni a kis saját életét.Elég hullámzó mostanában a hangulatom,talán mert csak 1 hete történt az eset.
2009. ápr. 14. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem vígasztal, de velem évekig tette ezt egy férfi, és mire véget vetettem a dolognak, nem maradtak sem barátaim, sem önbecsülésem. Most próbálgatom összeszedni magam romjaimból, és tudom hogy ilyenkor először az embernek magában kell rendet tenni, minden más csak ez után jöhet.
2009. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Én is magányos vagyok ha gondolod levelezhetünk:)
2009. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Írtam az utolsó üzenőnek privátban,neki is köszönöm.
2009. ápr. 28. 15:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan "csak" 3 évet voltam egy olyan kapcsolatban,aki egy percet sem érdemelt volna,így utólag átgondolva,de bennem is nagyon sok mindent összetört:a bizalmat más emberek iránt,a hitet abban,hogy valaha lehetek én is boldog;szóval teljesen magamba fordultam utána.Nem tudom,visszakapom-e valaha a régi önmagamat,de fájna,ha nem így lenne,szerintem nem ezt érdemelném az élettől...

Talán az segítene,ha érezném azt,valaki tényleg szívből szeret.Volt egy időszak,amikor ezt tudtam érezni,de az is kezd tovatűnni...De remélem,azért nem kell mindent feladnom.Nem vagyok hajlandó feladni a boldogságom megtalálásának lehetőségét,bármi is az ára!TE se tedd!Minden jót!

2009. júl. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
velem is pontosan ez történt, nagyon átvágtak, nem tudom hogy tegyem magam túl rajta
2012. márc. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!