Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Cipralexesek! Aki ezt a...

Cipralexesek! Aki ezt a gyógyszert szedi, az valóban nem ihat alkoholt?

Figyelt kérdés
Kicsit sem? Pl hétvégén ha el akarok menni szórakozni akkor narancslevet kell innom és egy sört se bevállalni?
2011. jan. 7. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy sör belefér, én csak akkor ittam, amikor már csökkentve volt az adagom, de semmi bajom nem lett. Fokozatosan próbáld ki, hogy hat rád az alkohol.
2011. jan. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Betegtájékoztató? Vagy csak én olvasom el, mielőtt bármit szedni kezdek?


A Cipralex egyidejű bevétele bizonyos ételekkel vagy italokkal

A Cipralex étkezéstől függetlenül bevehető (lásd a 3. "Hogyan kell szedni a Cipralexet" pontot).

Nem valószínű ugyan, hogy a Cipralex fokozza az alkohol hatását, de az alkoholfogyasztást mégis tanácsos kerülni a Cipralex kezelés időtartama alatt.


Vagyis igyál nyugodtan, semmi bajod sem lesz.

2011. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan Citapramot szedek, de ugyanaz a hatóanyaga, mint a Cipralexnek. Simán iszom rá alkoholt, heti 2-3-szor 2-3 sört, ritkán 1-2 havonta előfordul nagyobb berugás is. Nincs semmi bajom!
2011. jan. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó :DDDD Köszi ;D
2011. jan. 8. 08:48
 5/7 hitman30 válasza:
Én is szoktam rá inni bár én csak ugy hogy reggel 8 kor beveszem és este 6 után iszok max rá!
2011. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2011-01-07 23:09-es válaszolóval hasonló dózisban én is bűnözök, akár Xanax/Frontin, néha Rivó mellett is.


No ez utóbbi hárommal viszont már ésszel és kizárólag jól megfontoltan, mértékkel, saját felelősségre. ;)

2013. jún. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

+ Nem lehet elégszer hangsúlyozni, hogy amennyiben bármely szer ellenjavallataként szerepel valamilyen egyéb anyag, az esetben egy pillanatig se lepődj meg, ha nem várt hatásokat tapasztalsz.

Ez MINDIG benne van a pakliban, szóval csak ésszel.

2013. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!