Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Biszexualitás járhat depreszio...

Biszexualitás járhat depreszioval, szorongásal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha titokolod vagy lelkifurdalásod van miatta. Ha normálisan meg tudod élni, akkor nem.
2011. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt tudom írni, mint előttem. Ha téged zavar és kényelmetlenül érzed magad miatta, akkor persze, járhat depresszióval.

Melegek közt is nagyon sok a szuicid.

2011. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igazi probléma nemotvan hanem hogy pontosicsak,hanem a hely ahol lakom eszt nemigazán lehet megtenni...mert a szomszéd jobbantugya mitcsinálsz mint önmagad.ezért meg elköltözni..
2011. jan. 11. 11:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen helyen lakom, és már kb. mindenki tudja, hogy mi a helyzet velem. Először mindenki csúnyán nézett rám, aztán nem köszöntek, de mostanság már senkinek sem olyan érdekes. Elhiszem, hogy ez valakinek furcsa, csak azt nem tudom felfogni, hogy miért viselkednek úgy néhányan, mintha fertőző lenne. Amíg azt hittem, reménytelenül szeretek valakit, addig sokkal rosszabbul éreztem magam, mint most. Nehezebb titkolni azt, hogy ki vagy valójában, mint a mások szerint különös érzéseidet megélni.
2011. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit furcsállom a kérdést - nyilván mert nem vagyok jártas a témában, ezért érdeklődöm. Szóval én azt tökéletesen megértem milyen nehéz lehet a melegeknek, hogy nem vállalhatják sok esetben nyíltan a kapcsolatukat, és magától értetődik, hogy szorongással, depresszióval küzdhetnek emiatt.. na, de a biszexuálisok? Azt úgy képzelem, nem azt jelenti, hogy váltogatni kell a partnereit, hogy férfivel és nővel is lehessen dolga, tehát ha nem adottak a körülmények, akkor ellentétes nemű társat keres magának, és nincs probléma. Vagy nálad az a gond, hogy rendíthetetlenül szerelmes vagy már valakibe, és a környék rossz szemmel nézné?

(Az előbbit nem kukacoskodásként írtam, tényleg kíváncsi vagyok.)

2011. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
fogjuk rá:)
2011. jan. 12. 12:12
 7/7 A kérdező kommentje:
végül is ez egy örökös lelki probléma szerintem ezt nem lehet elrakni.Mint pl nem dohányzom vagy lefogyok.
2011. jan. 12. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!