Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Biszexualitás ez még?

Biszexualitás ez még?

Figyelt kérdés
hetero kapcsolatom csalodásom ota azonos nememben keresek párt,nem érdekelnek valahogy a csajok.vagy talán a csalodás lehet az oka?
2011. márc. 23. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem érdekelnek a csajok, akkor ez közel sem biszexualitás.
2011. márc. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TWIO ***** válasza:
100%

Nincs azzal gond, ha meleg vagy. Jómagam is az lennék, a helyzet tisztázásaképp' elmondandó. Első szerelmem - annak véltem - egy hölgy volt. Bár szex nem lett belőle sohasem, nagyon fiatal voltam még. Azóta csak férfi partnereim voltak, férfi párom, mióta felismertem, hogy bennük tudom megtalálni azt, amit egy párban, egy partnerben keresek.

Úgy vélem, képes lennék nővel szexelni. De nem érzem ennek szükségét, és nem izgat fel a női test látványa, mégha fel is ismerem benne a szépséget, a kecsességet.

Remélem, vagy így, vagy úgy, de megtalálod az utad :).

2011. márc. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocs roszul fogalmaztam alkalmi kapcsolataim vannak nőkkel de csak arra kellenek!
2011. márc. 23. 12:17
 4/4 A kérdező kommentje:
mivel bi vagyok csak kiváncsi lehetek milyen a fius kapcsolat mert még semiben nem volt részem. nök felcsigáznak engemet!
2011. márc. 23. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!