Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A nemi élet tartós hiánya...

A nemi élet tartós hiánya férfiaknál vagy nőknél okoz nagyobb frusztrációt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Igazából mindkét nemnél okozhat,de a tapasztalatok/felmérések azt igazolják,hogy inkább a férfiak esetében okoz frusztrációt.
2011. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Emberfüggő. Van, akinek nem hiányzik. Más kérdés, hogy szerintem már eleve az sem egészséges, hogy nem hiányzik. De ha neki jó így...
2011. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Igen,okozhat.Már ha mentálisan és testileg is minden rendben az illetővel,mert akkor kívánja a szexet. Ha frigid,vagy egyéb pszichés zavari vannak (de még betegség sem kell hozzá,hogy egy jó időre elmenjen az ember kedve tőle,csak rossz élethelyzet),vagy hormonális problémái (pl tezstoszteron hiány) akkor nem kívánja,nem hiányzik neki,és ebből adódóan frusztrációt sem okoz
2011. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem személy szerint igen. 8 hónapja lett vége egy tartós kapcsolatomnak - 2 évig tartott -, viszonylag rendben volt a kapcsolatunk minden téren. Persze a szakítás önmagában megrázott, igazából fel sem dolgoztam még, de úgy ahogy túl vagyok már rajta. Egyenlőre úgy néz ki hogy bizonyos okokból beláthatatlan ideig nem is lesz senkim, mert úgy alakulnak a körülményeim, de erről inkább nem beszélnék. Ez elég nagy nyomást helyez rám, nehéz elviselni, főleg mivel előtte rendszeres volt... Persze nem csak testileg hiányzik hanem lelkileg is, ettől nap mint nap baromi szarul érzem magam. Azt azért hozzá tenném hogy sajnos más pszichés gondjaim is vannak, és ezek fedik egymást. Számomra jelenleg alig élhetőnek tűnik az élet...
2011. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenki azt hiszi, hogy a férfiaknál, talán azért, mert ők többet beszélnek róla, de nőként biztosan mondhatom, hogy mindegy milyen nemű az illető, a tartós szexmegvonás senkinek se tesz jót.
2011. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinél okozhat gondot, bár nekem az a (nem reprezentatív, nem tudományos, csak egyéni) tapasztalatom, hogy a szexhiányos nőkről messziről lerí a helyzetük (jellegzetes idegroncs érzékenység, hangulatingadozás, ellenségesség), míg a férfiaknál nem nagyon látható.
2011. jan. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkét fél egyformán szenvedhet tőle.

Találtam egy idevágó cikket:


[link]


Személy szerint engem egyáltalán a társtalanság, magány, szeretethiány jobban frusztrál, persze a szex is fontos, hiszen a kapcsolat része, rengeteg pozitív hatása van.

Jó lenne nekünk, 30-asoknak egymásra találni, de ezt már más is felvetette egy hasonló kérdésnél.

2011. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én nő vagyok, kb. egy éve nem volt semmi, és úgy érzem, megőrülök. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
2018. jan. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!