Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sorozatos szerelmi kudarc...

Sorozatos szerelmi kudarc okozhat belső lelki frusztrációt, szorongást?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és még nem volt kapcsolatom senkivel (egy volt kb két napig, de komolytalan volt). Mindig őrültem szerelmes vagyok valaki olyanba, aki nem viszonozza, és még csúnyán is bánik velem. A környezetem nem érti ezeket a fiúkat, mert szerintük szép vagyok, és semmi okuk így bánni velem, és simán járhatnának is velem. Eddig 3 fiúval csókolóztam életemben, ebből 2 iránt nem éreztem semmit, tovább senkivel sem jutottam. Egyre rosszabbul érzem magam, mert mindig emészt a szerelem, néha-néha már úgy érzem, hogy megháborodom.

Mit tegyek?


2010. jan. 14. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, én is hajlamos vagyok olyanba szerelmes lenni, aki bunkó velem. Tehát nem vagy egyedül :)

Aki meg kedves lenne, körülrajong, az nem tetszik, abban nincs semmi kihívás, az inkább taszít.

Sok pasim volt kezdetben, de nem tudtam megmaradni egyiknél sem hosszú távon, de az idők folyamán változott.

Később már volt pár 2 éves kapcsolatom is, a mostani meg már 5 éve tart. A mostani barátomat is néha le akartam rázni, de ő mindig visszaszerzett, rámszólt mert volt benne elég férfiasság ahhoz, hogy vigyázzon rám, és ő az egyetlen, aki azt hiszem tényleg szeret.

Szóval ne keseregj, előbb utóbb meg fogod találni a megfelelőt. Én 30 évesen találtam meg, pedig azt hittem már soha nem fogom. Az biztos hogy ahhoz, hogy nekem egy pasi tetszen, elég sok követelménynek meg kell felelnie, és kevés olyan van aki mindennek megfelel és olyan meg még kevesebb, akinek még én is tetszem :) Ha a mostani elhagyna, tuti én is nagy bajba lennék, de szökőévben egyszer azért rá lehet bukkanni ilyenekre is.

2010. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod tudok neked ajánlani egy srácot, aki még szűz és 25 éves, és nagyon szeretne barátnőt, jól is néz ki, meg nekem jó haverom, csak állandóan parázik a csajoktól, neki meg az a baja hogy nem mer kezdeményezni :)
2010. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló a helyzet. próbálj vki olyan srácot is elfogadni aki szeret. ne akarj elérhetetlen lenni és reménytelen szerelmet keersni.
2010. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, simán okozhat, egy időben nekem is ez volt a gondom.
2010. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát ha jól nézel ki akkor nincs baj, majd lesz valaki, ha rosszul, akkor már úgyis késő, vádold a géneket.
2012. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!