Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni a reszketés,...

Mit lehet tenni a reszketés, heves szívdobogás ellen (gyógyszer nélkül)?

Figyelt kérdés
Tüneteim: éjjel nem tudok elaludni valami miatt, ettől ideges leszek, félek, hogy megint megismétlődik a roham. Ilyenkor elkezdek reszketni, ráz a hideg, kiszárad a szám és persze ezerrel ver a szívem. Ha fejben sikerül is lenyugodni, a szívem még mindig zakatol. Tudok valami hatásos megoldást, lehetőleg nem gyógyszereset, ami gyorsan hat? Ez idegkimerültség lehet? Nagyon félek :((( 20/L
2011. jan. 18. 11:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Ha még nem voltál orvosnál a panaszaid miatt akkor még nem félsz eléggé.



NEM TUDUNK TÁVGYÓGYÍTANI!!!

2011. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Sedatif Pc gyögyszertárban kapható! Nem gyogyszer hanem homeopátiás szernövényi és állati eredetű! Nagyon jó én szedtem pánikbetegségre és helyre jöttem! Hidd el ez segiteni fog!!!
2011. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál, kardiológián, a szívemnek semmi baja, magnéziumot kaptam. a pszichiáterhez meg félek elmenni :(
2011. jan. 18. 12:42
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Ne félj, nyugi, kapsz egy gyógyszert, pár nap és elmúlik ez a rémálom. Én már átestem ugyanezen, pont így vert a szívem egész éjjel és nem tudtam tőle aludni.
2011. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
és a gyógyszert meddig kellett szedned? én attól félek, hogy függőség alakul majd ki, vagy hogy életem végéig szedni kell :(
2011. jan. 18. 17:05
 6/17 anonim ***** válasza:
Dehogy kell életed végéig szedni, ne hallgass a rémtörténetekre. Egyikre se! És függő se leszel, én meg se éreztem a leszokást. Kb 1 másfél évig szedtem a gyógyszereket leszokással együtt, amikor már feleztem, negyedeltem stb.
2011. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
szia ritkán nálam is jött már ilyen elő!nagyon szar érzés!én olyankor nagy akarat erővel rábeszélem magamat hogy nincs semmi baj nyugi van,és ez sikerül az emberek hatvan százaléka szokott ilyet érezni csak nem tulajdonit neki nagy hangsújt
2011. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
azt hiszem mindenképp doki lesz belőle, mert ismerem magam, anélkül nem mernék bevenni semmi gyógyszert. és egyébként ti hogyan küzdötök meg vele, amikor rátok jön? nekem a szívdobogás a legrosszabb.
2011. jan. 18. 20:13
 9/17 anonim ***** válasza:

ez pánikrohamnak tűnik...olvasd el az itteni válaszokat:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__1..

2011. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szia.tuti hogy pánikroham,és lehet hogy pánik beteg vagy,csak te nem tudsz róla.mindenképp menj el pszichiáterhez,segíteni fog.rajtam is segített,én is pánik beteg vagyok,szedem a gyógyszert 1 éve amit felírt,és jól vagyok.lassan jön a leszokás róla.nem kell életed végéig szedned!jobbulást!
2011. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!