Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Szondi tesztben a kis...

A Szondi tesztben a kis kártyalapokon ott vannak a rövidítések pl: d, s, hy stb?

Figyelt kérdés
Csak mert utána olvastam a tesztnek, és félek, hátha látom a betűket, nem helyes eredmények fognak kijönni.
2011. jan. 22. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:

A képek hátulján vannak, amit csak a pszichológus lát. Az fog pontosan negatívan befolyásolni, hogy utána olvasgatsz a tesztnek! Befolyásolhatja a válaszadást. Miért csinálsz ilyen butaságot?

A te érdeked is az, hogy megfelelő kezelést kapjál és ne diagnosztizáljanak félre!

2011. jan. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nagyon érdekel a téma, a tesztek, ezért olvastam utána, úgy gondoltam abból baj nem lehet, mert letölteni nem lehet, csak pszichológus hallgatóknak, csak 8 kép elérhető. De azokat fogom választani, akik szimpatikusak, bármi is van a képre írva, bár egy párat tudok fejből, de azután néztem meg, miután kiválasztottam.

Már nagyon várom az eredményeimet!

2011. jan. 22. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos baj lehet belőle, ha utánaolvasgatsz a tesztnek a felvétel előtt! BEFOLYÁSOL! Ezért a pszichológusok is azelőtt vetetik fel magukkal ezeket a teszteket, mielőtt tanulják! A saját érdekedben ne tedd!
2011. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, nem olvasgatom tovább? De mi van akkor, ha pl egy pszichológus hallgató kitölti, majd tanul róla, majd évekkel később beteg lesz, akkor már nem töltheti ki a tesztet? Egyébként régebben már kitöltöttem munkaalkalmassági miatt.
2011. jan. 22. 23:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Első mondat után pontot akartam rakni :)
2011. jan. 23. 00:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen a pszichológusoknál ez nagy gond! Ezért szokták magukkal felvetetni az összes projektív tesztet, mielőtt tanulják, hogy ismerjék a mélyebb személyiségműködésüket.

Ha később lesz rá szükség, sajnos csak az interjús diagnosztika marad számukra...

2011. jan. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor várom a tesztet és nem olvasok utána :) Csak amúgy is érdekelt a neve miatt, mert névrokonok vagyunk :)
2011. jan. 23. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!