Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel lehetne csökkenteni azt...

Mivel lehetne csökkenteni azt hogy ne pörögjek mint a bcsiga? Semmit se tudok lassan, nyugodtan csinálni. Kapkodok mindenben. Ez fejfájjásal és korai elálmosodással jár nálam

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Már bennem is felmerült ez a kérdés, ugyanis hétfőtől péntekig/szombatig a legmagasabb fordulatszámon pörgök. Jövök-megyek, végzem a dolgom, de úgy pörögve, hogy mások mondták, hogy ne legyek már türelmetlen, ne kapkodjak, stb. Majd péntek este, szombat és vasárnap az energia szintem nagyon minuszban van, és ilyenkor délnél hamarabb nagyon ritkán ébredek (ma pl. mégis sikerült).

Szerintem sem jó ez a túlzott pörgés, ami után meg kifulladunk teljesen. Valahogy meg kellene találni az egyensúlyt, változtatni az ütemen, iramon. De a hogyanra még én is keresem a választ.


Lehet, hogy most nem tudtam konkrét választ adni a kérdésedre, de gondolom, jó tudni, hogy más is van ugyanúgy ezzel a pörgéssel...

2011. jan. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(sajnos) én is ilyen vagyok, és bele is betegedtem a nagy pörgésbe. én a relaxációt, meditálást ajánlom. és tudatosan odafigyelek arra, hogy bármit is csinálok, LASSABBAN!!!
2011. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak addig megy lassan még eszembe van hogy lassan
2011. máj. 9. 19:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanígy vagyok...Nekem meg annyival rosszabb,hogy a férjem meg egy lassított felvétel,ő mindenre ráér...Lassan elvan,én meg mint egy idegbeteg...Én csak azt tudom tanácsolni,hogy ha úgy érzed,kapkodsz,akkor bármilyen nehéz is,ülj le egy percre...Nekem néha segít és egyre gyakrabban!!!Kitartás!!!;)
2011. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!