Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen észrevételeitek vannak...

Milyen észrevételeitek vannak a memo life gyógyszer szedésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
A legrosszabb a hasonló típusú termékek közül. GERIAVIT PHARMATON a legjobb. Viszont ezek nem csodaszerek, ha fiatal vagy és tanuláshoz kell, akkor el kell hogy keserítselek nem fogsz látványos javulást tapasztalni, sőt szinte semmilyet sem.
2011. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Azóta jobban sz@rok!
2011. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ezt tapasztalatból mondod h semmi hatása vagy laikus szemmel? egy mihaszna gyógyszert csak nem dobnak piacra...
2011. jan. 28. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem gyógyszer, hanem gyógyhatású készítmény, a benne levő hatóanyagok eredményességét irodalmi adatok igazolják. (Jelentsen ez bármit is.)


[link]

2011. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be. 23 éves egyetemista vagyok, csak vizsgaidőszakban szedtem. Felesleges pénzkidobás volt. Én most a Ginseng Royal Jellyt iszogatom,de van belőle több fajta és a csomagolásuk apró eltéréseket leszámítva ugyanolyan, ugyh vigyázni kell vele. Csodákat nem tesz,de 2-3 órával többet tudok tanulni egy nap ha beveszem. A jó (nekem) amelyikre az van írva, h "1990 óta a magyar piacon, SANJING". A másikra az van írva, h a "Szabadalmi Hivatal által levédett", ez nekem nem igazán hatott.
2011. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és mennyibe kerülnek?
2011. febr. 1. 09:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy 10 vagy 12 db-os dobozban van (bocsi nem emlékszem :P), és 700 Ft. (De láttam olyan boltot is,ahol ugyanezért a dupláját is elkérték :S)
2011. febr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2011. febr. 4. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!